iPhone po aktualizácii je presne taký aký má byť

Operačný systém iOS 13 sprevádzali od spustenia samé problémi, avšak až pred pár dňami sa podarilo úspešne upraviť to čo sa zdalo byť už neopraviteľné vďaka novej aktualizácii iOS 13.1.3, ktorá opravila ďalšie mnohé chyby, ktoré spájali nielen našich užívateľov, ale aj užívateľov z celého sveta. Dnes máme, ale pre vás dobré správy. iOS 13 je konečne presne taký aký má byť a nič mu nebráni byť opäť plnohodnotný smartfón.

Toto je náš prvý článok o chybách, ktoré kedysi iPhone pripravil pre používateľov po vydaní nového operačného systému iOS 13. Aktualizácia vtedy z prechádzajúceho iOS 12 priniesla mnoho nedostatkov v podobe sekania, padania aplikácií, množstve chýb a v skratke, priniesol mnoho nepríjemností pre užívateľov po celom svete.

Totiž iOS 13 pôsobil ako beta verzia, ktorú budú musieť koncoví užívatelia testovať. Keďže sami patríme medzi používateľov iOS zariadení, tak sme to pozorne sledovali od beta testingu, až po dnes. Konečne keď sa zdalo, že po iOS 13 príde nová aktualizácia a nastane výrazná zmena, tak sa tak bohužiaľ nestalo. Aktualizácia na (iOS 13.1.2) síce opravila množstvo chýb a priniesla veľa užitočných zmien, avšak treba podotknúť ešte to ani zďaleka nestačilo. Viete, že sme zvyknutí na to, že iOS by mal bežať bez menších komplikácií a nemal by padať, pretože iOS by mal byť kvalitný a spoľahlivý systém.

Ako isto viete, tak medzi betou a prvou verziou finálnej aktualizácie nebol až taký veľký rozdiel. Preto to tak aj vyzeralo po vydaní oficiálnej verzie iOS 13.

Čo nás veľmi milo prekvapilo, tak to bola práve reakcia od Apple po zistení chýb, že sa dala do pohybu a začali pracovať na odstranení chýb promptne. Za necelý mesiac od vydania iOS 13 prišli hneď 4 updaty, ktoré začali pomaly, ale isto opravovať chyby.

Síce sme v ňom našli chyby, avšak niesú, až tak viditeľné

 

 

Aktualizácia iPhone

Musíme podotknúť, že iOS 13 je aktuálne viac menej dokonalý a je lepší než bol po vydaní najnovšieho operačného systému iOS 13. Z nášho pozorovania iPhonov sme zistili, to že sa už závažne nič nedeje. Aplikácie nepadajú, nemáte problém so spúšťaním určitých aplikácií a dokonca už ani váš telefón neváha pri rozhodovaní či aplikáciu má nainštalovať, alebo nemá. Pre vás to znamená len to, že sa už nemusíte báť vlastného iPHONU.

Môžeme úspešne povedať, že iOS 13 mal zostať, len testovacou verziou a až iOS 13.1.3 mal byť vydaný ako oficiálny softvér.

Verme už len v to, že pri ďalšej veľkej aktualizácii iOS 13.2, ktorá sa už pripravuje V beta testovaní nenarazí na žiadne problémy. Totiž značka Apple sa začína zahrávať so svojimi zákaznikmi, tak verme, že si svoj dominantný post vďaka už len kvalite udrží.

Reklama
Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *