Nová Nokia T20 a jej predstavenie sa nezávratne blíži.  Mnohým ako aj Nokia pomohol stop v podobe korony.

Korona pre mnohých priniesla stopku a práve pre iných možnosť pre rast. Tablety s Android  OS sa tak ukázali, že stihli napredovať, pričom aj niektoré padli. Medzi nimi sa udržala známa firma Samsung, ktorá neupustila od výroby.

V rámci tabletov, tak môžeme očakávať opäť oblasť záujmu od zákazníkov a mnohé zariadenia prídu s väčšími obrazovkami, ktoré doteraz boli vyrábané. Skvelou správou je aj to, že spločnosť HMD Global začala údajne pracovať na novom tablete s Androidom, ktorý bude vydaný pod značkou Nokia. Novo pripravovaný tablet bude niesť údajne označenie Nokia T20, pričom na mnohých stránkach predajcov sa už objavila nielen špecifikácia, ale aj cena. Technologickému portálu NokiaMob sa podarilo vyzistiť technické parametre, ktoré budú naznačovať využitie 4G ako aj Wi-Fi. V špecifikách sa rozpráva aj o 10,36-palcovom displeji a 64 GB úložny priestor. Potešíme Vás, že tablet bude ponúkať aj modrú farbu.

Zatiaľ sa povráva o tom, že Nokia T20 by mohla byť dostupná za cenu 240 eur, pričom Wi-Fi verzia bude o čosi lacnejšia v prepočte cca 220 eur. Tieto informácie potvrdil už aj portál NokiaPowerUser. Na záver podotýkam, že tieto informácie sú zatiaľ uvedené ako neoficiálne, a preto sa ich ešte nedá brať na 100% vážne.

Ako poslednú informáciu uvedieme, že smartfón sa už aj objavil na ruskom certifikačnom webe, čiže predstavenie sa nezadržateľne blíži.

Nechajme sa teda prekvapiť, že čo nový tablet prinesie.

Zdroj: TechRadar

Reklama
Share: