Remastrované hry začínajú byť ďalej tým viac v móde. Pred nedávnom sme boli svedkami remastrovanej a veľmi vydarenej verzie Mafie 1, ktorá si uchovala svoje meno a ukázala svoju starú tvár pri nových hráčoch.

Novo remastrovaná legenda Need for Speed: Hot Pursuit sa blíži a jej plánovaný dátum uvedenia na trh je 6. novembra 2020. Pre verziu na Nintendo Switch si budete musieť počkať až do 13. novembra. Ako si isto pamätáte, tak písal sa rok 2010, kedy hra vyzerala na svoju dobu veľmi presvedčivo. Dnes prejde vizuálnymi aktualizáciami a má podporovať aj multiplayerovú platformu, pri ktorej sa vyšantíte s viacerými známymi.

Čo sa týka toho obsahu, tak remastrovaná verzia bude obsahovať všetok obsah DLC, tak ako tomu bolo pri pôvodnej hre. Po novom k hre pribudne aj motivácia pre hráčov  v podobe Autologu – teda sieť úspechu vašich priateľov.

Z grafického hľadiska novinku si budete môcť zahrať aj v 4K rozlíšení. Samozrejme pri PS4, Xbox One a Nintendo Switch vás čaká rozlíšenie 1080p/30 fps. Ak už máte lepšiu verziu PS4 Pro a Xbox One X, tak budú dve verzie. 1080/60 fps alebo 4k/30 fps. PC fanúšikovia sa môžu tešiť na 4k pri 60 fps.

Ak sa pýtate na cenu, tak uvádzacia cena je 39,99 dolárov pre PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Na Steam sa môžete tešiť na lákavejšiu cenu len 29,99 dolárov.

Nová legenda Need for Speed: Hot Pursuit v remastrovanej verzii bude dostupná pre PC,PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

Zdroj: TheVerge

Reklama
Share: