Zdá sa, že už aj obľúbený gigant z hudobnej sekcie bude mať vlastné bezdrôtové slúchadlá. Marshall ich konečne oficiálne predstavil. Budú stačiť na konkurenciu

Pokiaľ ste fanúšikom bezdrôtových slúchadiel a máte v merku niečo nové vyskúšať, tak možno táto voľba je práve pre vás.

Výrobca Marshall prichystal nové bezdrôtové slúchadlá Mode II, ktoré by mali stačiť na konkurenciu. Podľa tvorcu slúchadiel by mali nové Marshall Mode II poskytnúť „búrlivý zvukový zážitok“, pričom by si mali zanechať aj „ľahko prenosnú“ funkciu, vďaka bezdrôtovému nabíjaciemu púzdru. Ak sa pozrieme bližšie na ne, tak už na prvý pohľad budeme všetci vedieť, že Marshall musí byť všade a ich vyrazené „M„, s ktorým si ponechávajú rukopis značky na kožennom nabíjacom púzdre.

Novinka v sebe ponesie aj ochranu IPX4, ktorá by mala ich funkciu rozšíriť aj na možnosť nosenia pri cvičení, alebo v daždi. V samotnom balení nájdeme štyri náhradné nástavce do uší. Ak sa pýtate na dynamické meniče, tak tie by mali byť vo vnútri slúchadiel 6mm, pričom výrobca dodáva, že slúchadlá poskytnú „výrazné basy, prirodzene znejúce stredy a ostré výšky“.

Funkčnosť slúchadiel na sebe nenecháva ani to, že hudbu budete môcť intuitívne ovládať na základe transparentného režimu, ktorý nám pri kliknutí na slúchadlo pomôže ich jednoduchšie ovládať. Všetko je to vďaka plochám, ktoré sú citlivé na dotyk.

Technické špecifikácie

Nové slúchadlá od Marshall potešia všetkých, ktorý chcú mať aj kvalitný prenos medzi nimi a mobilným zariadením. O perfektné prepojenie sa stará Bluetooth 5.1, ktorý prinesie lepšie pripojenie ako aj rýchle spárovanie so zariadením. Ak sa pozrieme na výdrž batérie, tak slúchadlá by mali vydržať až 5 hodín pri neustálom počúvaní a vďaka nabíjacému púzdru by ich výdrž mala mať 20 hodín. Pokiaľ sa pozrieme na konkurenciu, tak vieme ju porovnať so špičkovými slúchadlami od Apple – Airpods. Jediná veľká možno nevýhoda resp. nedostatok môže byť chýbajúce ANC, ktoré ale pri TWS slúchadlách nerobí nejaké veľké problémy, keďže pasívne odhlučnenie je dostatočné.

Marshall Mode II sa budú predávať za cenu 179 dolárov od 18. marca.

Zdroj: TechRadar

Reklama
Share: