Spoločnosť Marshall pred nedávnom predstavila absolútnu revolučnú novinku, ktorá ma pokoriť doterajší výdrž batérie v nabíjacích slúchadlách. Jedná sa o nové Marshall Major IV.

Novinka od Marshall sa v prvom rade nesie oproti jej predchodcovi nielen z hľadiska vylepšeného dizajnu, ale aj výdrže batérie.

Marshall Major IV prichádza oproti svojej predošlej generácie s lepšou výdržou batérie, ktorá by mala namiesto 60-hodinovej výdrže neuveriteľných viac ako 80 hodín. Slúchadlá sa po novom nabijú vďaka rýchlemu nabíjaniu pri 15 minútach na 15 hodín používania.

Ako je isto známe aj pre Vás, tak slúchadlá disponujú aj bezdrôtovým nabíjaním prostredníctvom bezdrôtovej nabíjacej cievky, ktorá sa nachádza vo vnútri pravého slúchadla. Ak ste sa tešili, že nabíjačku máte k tomu, tak bohužiaľ. Štandardne sa nedodáva. V balení máte len štandardné nabíjanie cez konektor USB-C.

Revolučná výdrž Marshall Major IV slúchadiel
Marshall Major IV, Zdroj: GSMArena

Major IV majú aj ďalšie funkcie z Marshall predchádzajúcich modelov, ktorými je napríklad viacsmerové ovládacie tlačidlo, ktorým sa viete nielen pohybovať, ale aj ním si môžeme ovládať hlasitosť hudby. Klasicky ako pri iných modeloch máte k dispozícii aj zvukový konektor, pre pripojenie slúchadiel pomocou kábla.

Vo videu Marshall Major III.

Ako je to s predobjednávkou Marshall Major IV?

Marshall Major IV si už môžete predobjednať na oficiálnych stránka Marshall za 149 dolárov čo je v prepočte +- 126€. Začiatok plánu predaja je 14. október.

Zdroj: GSMArena

Reklama
Share: