Obľúbená aplikácia od Facebook prešla pár zmenami. Messenger zmenil nie len farbu, ale dostal aj novú funkciu dvojitého kliknutia.

Na prvý pohľad sa zdá, že sa udialo niečo veľké, ale nie je to tak. Aplikácia Messenger je tiež súčasťou rebrandingu a s tou súvisia aj nie len nové možnosti, ale aj zmena loga. Po novej aktualizácii, ktorá je dostupná od 13. októbra 2020 ste si všimli určite tieto zmeny.

Z modrého loga Messenger sa stalo modro-ružové až oranžové a z časti môže pripomínať, až farby Instagram. Ak ste to uhádli, tak pred nedávnom sme písali aj o spojení Messenger a Instagram do takmer jedného. O tom sa dočítate viac TU. Ak nemáte ešte tieto novinky, tak si skúste pozrieť aktualizácie na vašom smartfóne.

Čo prinášajú nové aktualizácie?

V prvom rade nové farebnejšie logo a tou druhou je podstatná zmena v tom, že po novom môžete spraviť dvojklik na danú správu. Dvojklik vám dá možnosť zareagovať na správu týmto jednoduchým dvojklikom. Ďalšou skvelou novinkou je pridávanie emotikonov pri odpovedaní na správy. Podržíte na obsah správy a vám sa otvorí okno so smajlíkmi. Následne na to si zakliknete plus a tam si vyberiete vami požadovanú odpoveď.

Samozrejme predtým, než niekomu odpíšete na správu, tak si pre istotu všetko skontrolujte, aby ste sa zbytočne vyhli konfliktom a boli ste si vždy istý, že čo tomu druhému posielate. Ako sa vraví – Dva krát meraj a raz rež.

Messenger má novú funkciu a aj logo!
Messenger má novú funkciu a aj logo!

Zdroj: Facebook

Reklama
Share: