Trápilo Vás doteraz čítanie dokumentov na Androide a vadilo Vám to, že ak ste si chceli prečítať nejaký dokument, tak ste ho museli najprv prekonvertovať? Tomu je odteraz už koniec!

Veríme, že dlhodobo ste sa trápili s vizuálnym preformátovaním dokumentov  do lepšej čítacej podoby, ak ste ich chceli čítať na malom displeji.

Po novom Vás ale Word poteší. Aplikácia Word sa pohla vpred a prichystala vylepšenie, ktoré bude v štandardnom režime dokument zobrazovať v režime pre mobilné prezeranie. Síce sa to zdá byť ako novinka, ale až taká novinka to nie je. Skôr novinka Vám pomôže v tom, aby ste odteraz nemuseli prepínať medzi zobrazením a nerobili ste ten zbytočný krok na viac, ktorý Vás mnoho krát nebavil.

Každopádne nové vylepšenie sa netýka len aplikácie Word. Ďalšie vylepšenie dostala aj aplikácia Outlook, ktorá pridala možnosť prideľovať oprávnenia na správu pošty v mobilnej verzie aplikácie Outlook. Ak sa pýtate, že na čo to využijete, tak mnohé firmy táto featurka poteší, ako aj technické podpory, s ktorou pracuje asi oveľa viac používateľov.

Do tretice prichádza „čerešnička na torte“. Po novom si budete môcť už aj zarezervovať pracovný priestor v konferenčnej miestnosti priamo z mobilu. Tzn ak máte stiahnutý kancelársky balík, tak získate po novom mnoho výhod. Ak ho ešte nemáte, tak nevadí. Všetko si viete zadovážiť z Google Play ako zlúčenú aplikáciu. Outlook ale naďalej ostane ako samostatná aplikácia.

Zdroj: Office Insider

Reklama
Share: