Spoločnosť Microsoft pred nedávnom predstavila nový notebook Surface Go, ktorý splnil to čo sa od neho očakávalo. Splní to aj sľubovaná novinka Surface Pro X, teda jeho vylepšená verzia?

S novým notebookom, ktorý pred nedávnom predstavila spoločnosť Microsoft ( Surface Go ), čakajú užívatelia aj na jeho novšieho a lepšieho brata. Jedná sa o model Surface Pro X, ktorý by mal priniesť mnoho vylepšení.

Obi dve novinky ako aj Surface go a aj Surface Pro X by mali byť predstavené už 1.októbra. Správu priniesol portál WinFuture.

Portfólio Surface notebookov sa teda zväčší. V prvom rade o 12,5-palcový Surface Laptop Go, ktorý sa posnaží zaujať nielen cenou, keďže jeho cenovka bude začínať na 649 eur, pričom verzie pre školy by mali začínať na sume 599 eur. Novinka by mala ponúknuť procesor Intel Core i5-1035G1, 8 GB RAM, a úložisko od 64 – 256 GB. Samozrejmosťou bude aj Wi-Fi 6, s Bluetooth 5.0 a so snímačom odtlačkov prstov v napájacom tlačidle.

Nový Microsoft Surface Pro X
Microsoft čoskoro doplní rady svojich produktov Surface
Microsoft chystá rovno aj druhú generáciu tabletu Surface Pro X, ktorý vznikol na základe ARM architektúry. Tablet by mal poháňať novší a výkonnejší procesor Qualcomm Snapdragon s väčšou pamäťou. Viac informácií zatiaľ nevieme, ale budeme Vás informovať.

 

Zdroj: WinFuture

Reklama
Share: