Miznúce správy sa čoskoro objavia aj v aplikácií WhatsApp.   Samodeštruktívne WhatsApp správy sú namierené do aplikácie, kde už počas bety si môžeme všimnúť, že beta ukazuje niekoľko rôznych spôsobov fungovania tejto novinky.

Nové samodeštruktívne správy sa majú čoskoro dostaviť do aplikácie WhatssApp, kde sa už pri bete teste ukazujú niektoré pozoruhodné zmeny. Prvou zmenou je to, že v aplikácií pre smartfóny s operačným systémom Android (verzia 2.19.348) sa funkcia deštruktívnych správ premenovala. V minulosti sa kedysi objavovali skôr názvy, pre túto funkciu ako „Miznúce správy“. V novej verzii je tento spôsob ukazovania pomenovaný “ Odstrániť správy“. V najnovšej bete si viete tiež zmeniť časové rámce, že kedy chcete aby sa správa vymazala z danej konverzácie.

 

V predchádzajúcich verziách bolo možné odstránenie správ či po piatich sekundách, alebo až po hodine. Čiže vrámci nových možností je možné podrobnejšie nastavenie odstránenia správ, aj ako nastavenie časového rámca. V novej verzii máte k dispozícii po hodine, týždni, mesiac, alebo roku.

WABetaInfo poznamenal aj to že, fukncia “ Odstrániť správy“ podporuje tmavý režim. Síce nevieme, že kedy to bude dostupné, ale tešíme sa na to.

 

Zdroj: WABetaInfo

Reklama
Share: