Čínska spoločnosť Xiaomi sa bije s poslednými zmenami a dáva na známosť, že nová verzia svojho používateľskeho prostredia sa blíži. Prinesie so sebou viacero zmien

Nová verzia MIUI to bude mať v prvom rade veľmi ťažké. Po problematickej verzii MIUI 12 sa bude firma snažiť zachrániť povesť svojho používateľskeho prostredia. Mnohé problém tak začala firma už riešiť od verzie MIUI 12.5. Xiaomi tak zvýšilo prácu a pozornosť ohľadne príchodu MIUI 13.

Aktuálne síce s problémami, ale aj tak MIUI zastáva najlepšiu rolu s nadstavbou Androidu od čínskych výrobcov. Samotný generálny riaditeľ Xiaomi potvrdil, že spoločnosť vynakladá maximálne úsilie na vylepšenie používateľskeho rozhrania MIUI.

MIUI 13 bude takéto!

V prvom rade sa treba tešiť na to, že vedúci pracovníci vravia o množstve nových a potrebných zmien. Mnohé zmeny sú tak logické a často krát a potrebné. Ako niektoré zdroje uvádzajú, tak mnohé časti MIUI 13 dostanú nový dizajn. Tzn. rozhranie bude založené ako na systéme Android 11, tak aj Android 12.

Nový MIUI 13 sa blíži!

Koniec roka 2021 bude patriť MIUI 13.

Generálny riaditeľ potvrdil, že nová verzia MIUI 13, príde ešte tento rok. Ako uviedol Lei Jun „MIUI 13 bude na trh uvedená koncom roka a dúfa, že splní všetky očakávania“.

Samotná firma založila počas tohto roka Pioneer Team. Tento tým bol prevažne založený na zhromažďovaní informácií a spätnej väzby od používateľov MIUI. Samotný team má tak lepšie porozumieť problémom, ktoré užívateľov a samotných majiteľov smartfónov od Xiaomi trápi. Tento tým tak má nadviazať úzku spoluprácu s MIUI komunitou.

Tým je síce v Číne, avšak pracuje na globálnej úrovni. Podľa zdrojov sa táto stratégia vyplatila a začína prinášať chutné ovocie.

Zdroj: GizChina

Reklama
Share: