Dni kedy ste si mohli pozrieť váš obľúbený film, alebo ONLINE seriál na ČIERNO sa skončili. Proti tomuto piráctvu zakončili najväčší hráči na trhu.

Je po Halloween a ďaľšou mŕtvou dušou sa stávajú služby na ukládanie dát. Reč je o Openload a Streamango, ktoré do dnešného dňa pre používateľov na čierno serálov a filmov skončili. Proti tejto obdobe sa postavili NETFLIX, HBO, Disney, AMC a ďaľší iní tvorcovia.

Čo sa stalo s OPEN LOAD a Streamango?

31.10 nastal deň, kedy sa o 19 hodine vypli webové stránky, ktoré slúžili na ukladanie dát a video záznamov. Tieto webové služby slúžili nielen aj na ukladanie rôznych legálnych dát, ale aj na ukladanie nelegálneho verejného video obsahu. Ak budete chcieť navštíviť tieto webové stránky, tak zistíte, že funkcia už nie je dostupná z dôvodu porušenia autorských práv. Akonáhle si to pozriete, tak vás stránka presmeruje na webovú stránku Aliancie za kreativiu a zábavu (ACE).

 

Kto je Aliancia za kreativitu a zábavu (ACE)?

Je to koálicia, do ktorej sa zapojili najväčší hráči na trhu NETFLIX, HBO, Amazon, Hulu, Disney, či Warner Bros. a množstvo iných. Tieto služby sa snažia zastaviť šírenie ilegalného seriálového a filmového obsahu na internete.

 

Už si neviem pozrieť filmy a online serialy cez žiadne iné služby?

Aj v našich končinách bolo často pozerané na čierno, a preto už u nás nefungujú služby ako sú Topserialy.to a Bombuj.tv

Dokonca samotné Topserialy.to skončili definitívne, po tom čo sa rozhodli na stránke uverejniť aj text, ktorý odkazuje ľuďom, že keď už oni nemajú prístup k týmto vyššie uvedeným službám, tak aj oni končia.

Ich Odkaz: 

Sluzby verystream, oload, streamango a rapidvideo ukoncili svoju prevadzku, vzhladom na fakt, ze vsetky odkazy na videa boli

z tychto zdrojov sme sa rozhodli ukoncit prevadzku aj my.

Farewell, RIP.

Stop tabuľa

Pýtate sa, že čo ďalej?

Vyzerá to tak, že svetu na čierno filmom a seriálom začína odznievať nadobro pričom stále sa nájde ešte pár užívateľov, ktorý budú sťahovať filmy a seriály cez torenty. O priebehu vás ďalej budeme v ďaľších článkoch informovať.

 

 

Reklama
Share: