Funkcia, ktorá predikuje možnosť pozerania je už dávno tu, avšak nové možnosti by ju mali ešte viac vylepšiť.

V rámci nových možností prichádza Netflix s revolučnou novinkou.

Novinka sa bude nazývať Downloads For You. Vylepšenie prinesie obsah, ktorý už nebude variť z vody a sa bude spoliehať na to, čo zvyčajne pozeráte. Po novom funkcia Smart Downloads bude o čosi lepšia. Doteraz to síce tak fungovalo, že väčšina epizód sa vám sťahovala a po odstránení / pozretí seriálovej epizódy sa vám začala sťahovať novšia časť. K tomuto incidentu zvyčajne dochádza vtedy, keď zariadenie nepoužívate na danom zariadení.

Revolučný prínos to teda bude v tom, že  po novom už nemusíte mať seriály v zozname na sťahovanie, avšak podľa predikcií aplikácie sa vám to začne samo sťahovať, bez toho aby ste to zadávali. Táto fíčurka bude dostupná ako pre seriály, tak aj filmy. Ak ste majiteľom účtu, kde je viacero používateľov, tak po novom budete môcť prideľovať GB pre daného používateľa, a to koľko môže ten člen si stiahnúť. Tzn. ak budete niečo pozerať, tak bez Wi-fi či internetového pripojenia si pozriete to čo máte radi.

 

Kedy viete túto funkciu využiť?

Funkcia sa dá využiť pre tých, ktorí chcú sledovať filmy/seriály na zariadeniach. Všetko by ste teda už mali mať hneď prístupné bez toho, aby ste boli pripojený na internet, ak to máte dopredu stiahnuté resp. sa vám to stiahlo cez sieť, počas offline režimu pripojenia na sieť. V skratke nainštalujte si aplikáciu na tablete/ telefóne a od toho momentu to môžete začať skúšať. Je smutné zatiaľ len to, že túto fíčurku nenájdete vo verzii pre webového prehiadača.

Zdroj: Netflix

Reklama
Share: