Uvádzaniu nových smartfónov od Nokia je koniec! To čo malo byť predstavené v septembri sa posunulo, a to čo tu už malo byť musí počkať až do konca roka.

Nokia nás posledne netešila správami o presúvaní predstavovaní nových smartfónov, ktoré chystajú. Tak ako sme čakali na Nokia 7.3, tak si na ňu počkáme až do konca tohto roka.

Netreba mať ale hlavu v smútku. Uvedenie sa síce presúva, ale vďaka aj možno nemu sa môžeme tešiť na príchod až dvoch modelov. Jedným je Nokia 9.3 PureView, a druhým je Nokia 6.3. Prvé zo zariadení bude vlajková loď Nokia.

Pri novinke Nokia 9.3 PureView sa môžeme tešiť na vlajkovú loď, ktorú bude poháňať čipset od Qualcommm, 120 Hz OLED displej, ako aj 108 Mpx hlavný fotoaparát s optikou od firmy Zeiss.

Napríklad aj príchod modelu Nokia 7.3 sa očakával už v septembri. Uvedenie sa zrušilo a presunulo na november, pričom podľa posledných správ portálu Nokiapoweruser je potrebný ďalší odklad až „do konca roka 2020“.

Pri Nokia 7.3 5G budeme mať vo výbave Snapdragon 690. Ako sa zdá, tak na zadnej strane sa dočkáme štvorice fotoaparátov, pričom jeden z nich bude obsahovať až 48 Mpx senzor. Nokia 6.3 nebude ponúkať Qualcomm platformu. Uvádzaný posledný smartfón nebude mať podporu pre 5G trhy.

Verme, že novinky od Nokia sú na spadnutie a budú tu čoskoro.

Zdroj: Nokiapoweruser

Reklama
Reklama
Share: