Zdá sa, že Nokia chystá skvelé veľkolepé novinky. Medzi ne by mali pribudnúť aj herné smartfóny G-Series.

Nokia G-Series smartfóny sa chystajú na svet. Čo všetko prinesú?

Všetko nasvedčuje tomu, že po pár správach, ktoré vyšli na svet náš tradičný výrobca Nokia upustí od svojich tradičných označovaní označenovaní modelových radov, kde patrila aj desatinná bodka. Každá bodka znázorňovala oddeľovanie série ako aj generácie modelov. Všetky správy už nasvedčujú aj tom, že Nokia sa chystá uviesť svoj prvý model novej série G- Nokia G10 (herná séria). Po novom tak označenie TA-1334 bude prvým zariadením z danej série, pričom by malo byť predstavené v krátkom časovom horizonte.

Niektoré správy už aj hovorili o tom, že HMD Global s označením G10 naozaj naštartovali hernú sériu Nokia G. Vďaka daným parametrom, sa tak vie tento model zaradiť k takým ako je Nokia 5.4.

Informácie povrávajú aj o osemjadrovom procesore s 6,4-palcovým displejom, ako aj zostavou štyroch fotoaparátov, pričom hlavný fotoaparát bude mať 48 Mpx. Keď sa pozrieme na získane certifikácieTÜV , tak už modely Nokia TA-1134, TA-1351, TA-1346 a TA-1338 ich majú. Pri modeli TA-1334 už na isto teraz vieme povedať to, že táto novinka bude podorpovať rýchle nabíjanie, aké je pri Nokii 5.4.. Najnovšie zariadenia by tak mali uzrieť svetlo sveta už v priebehu najbližších týždňov.

Nokia pripravuje ďalšie zmeny. Čakajú nás nové série
Nokia pripravuje ďalšie zmeny. Čakajú nás nové série Zdroj: GizChina

Filmové plátno James Bond s Nokia

Ste fanúšikom filmovej série James Bond? V novej Bondovke: No Time to Die, sa podľa všetkého mali predstaviť nové smartfóny od Nokia. Práve pre pandémiu sa to, ale všetko posunulu a podľa komplikácií s natáčaním (personálnych plus pandémia), je zatiaľ uvedený dátum uvedenia filmu až na apríl 2021. Ako sa ale zdá, tak na uvedenie nových smartfónov si ešte počkáme, pretože podľa informácií sa nový film opäť odkladá až na október 2021. Pýtate sa prečo? Vo filme sa mali objaviť smartfóny, avšak podľa všetkého sú pre Nokia produkty vo filme staré resp. zastarané.

Je srandovné aj to, že vo filme budú musieť niektoré scény prerábať, pretože tieto produkty už budú zastarané ako uvádza Insider z filmoového priemyslu. Prečo sme sa rozhodli spomenúť Nokia značku? Totiž smartfón Nokia 8.3 5G, bol uvedený počas jesene 2020, čiže James Bond a on pre neho samého to nebolo príliš aktuálne.

Na záver dodáme už len to, že zdroj dodal, že každý produkt vyobrazený vo filme musia byť na novo starostlivo retušované, prípadne natočené.

Zdroj: GizChina

Reklama
Share: