GoPro predstavilo novú kameru, ktorá ťa má donútiť natáčať netradične a ukázať svetu, niečo iné čo ešte doteraz diváci nevideli. Jedná sa totiž o novú GoPro Max.

GoPro Max prichádza s absolútne revolučnou novinkou, aj keď kedysi GoPro už predstavila 360° kameru GoPro Fusion. S GoPro Max budete môcť vlogovať ako profesionály s 360° zabermi  a budete vedieť z nej spraviť najkreatívnejšiu GoPro kameru doposiaľ.

Natáčaj tradičné video, zhotovuj úžasné 360° zábery a vloguj ako profesionál. S GoPro MAX na maximum, najkreatívnejšou GoPro kamerou vôbec.

Čo všetko obsahuje nová kamera GoPro Max?

Nová kamera GoPro Max bude mať tri kamery, s ktorými môžeš urobiť ako aj tradičné video v štýle HERO, tak aj budeš schopný vytvoriť úžasné 360° zábery. Tvoje vlogy by mala podporiť nová technológia smerového mikrofónu s displejom smerujúcim na teba. Ďaľšou unikátnou super vlastnosťou bude MAX HyperSmooth – tzv nový kráľ stabilizácie. Max HyperSmooth prinesie najstabilizovanejšie video, aké je možné natočiť, pretože bude obsahovať revolučné vyrovnávanie horizontu, ktoré si viete upraviť v aplikácii.

Nová kamera bude obsahovať digitálne šošovky

Podľa všetkého si budete môcť vybrať ideálnu šošovku pre svoj záber. Taktiež bude aj lineárna bez skreslenia, úzka, širokouhlá a Max SuperView, ktorá ti dopomôže pri tvorbe tvojich úžasných záberov.

Možnosť Reframe na klasické zábery a fotky

Vďaka aplikácii GoPro si budeš môcť ľahko premeniť ohromujúce 360° zábery na klasické video a fotky akoby šmahnutím prútika. Preto sa dá pri tejto novinke riadiť „prehrávaj, upravuj a zdieľaj – všetko priamo z telefónu.“

Nová kamera ti prinesie viac možností sa hrať so zvukom

Keďže nová kamera GoPro Max ti prinesie 360° Audio – tzn šesť vstavaných mikrofónov, ktoré by sa mali postarať o unikátne zachytenie tvojho zvuku z 360°. Podľa všetkých dostupných informácií od GoPro by sa malo jednať o najlepší stereo zvuk, aký kedy GoPro malo. K mikrofónom by som mohol zaradiť aj skvelé hlasové ovládanie, ktoré sa bude dať ovládať pomocou jednoduchých 13 príkazov ako „Go Pro, start recording, alebo GoPro take a photo“

Bohužiaľ zatiaľ to ešte nebude prístupné v slovenčine.

Vodotesnosť kamery bude až do hĺbky 5 metrov

Nový Max bude odolný rovnako ako každé iné GoPro. Jediné čo budeš musieť spraviť je si nasadiť ochranné kryty šošoviek a vyraziť napríklad aj do 5 metrov bez obalu. Nemalo by sa ti stať, že do 5 metrov utopíš túto kameru, kvôli jej vodotesnosti.

K záveru dodám, že GoPro Max obsahuje ešte fíčúrky v podobe Max Timewarp. Táto fíčurky by mala mať možnosť vytvoriť fantastický efekt v podobe Timewarpu bez nutnosti nastavovania. Pomocou poklepania dokážeš spomaliť či zrýchliť nahrávané video.

K poslednej fíčurke musím priznať, že GoPro prichádza aj s vylepšenou verziou GoPro App, v ktorej si budeš môcť natočiť, upraviť ako aj zdieľať. GoPro aplikácia by vam mala aj sama vytvoriť úžasné videá bez vášho zásahu, ktoré si ľahko už len potom budete zdieľať.

Cena je na stránke GoPro = €529.99

Zdroj

Reklama
Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *