Lexus sa už dlho pýši luxusom a krásou. Pri tejto novej prémiovej výbave tomu nie je inak. Nová Limited Edition si budete vedieť vybrať pri modeloch UX, RX a NX. Ak si ju priobjednáte čím skôr, tak výrazne ušetríte.

Podľa všetkého by nová edícia od Japonskej automobilky Lexus mala spojiť to, čo by ste si inokedy museli priobjednať. Nová edícia Limited Edition, tak Lexus posunie o veľký krok vpred voči zákazníkovi.

Dnes tu máme pre Vás 3 modely SUV, ktoré čím ďalej tým viac rastú.

 

Lexus NX 300h

Jeden z najobľúbenejších modelov v Európe, Lexus NX 300h. V Limited Edition prináša novinky ako sú LED svetlomety so svietením do zákrut, športový nárazník s krásnymi 18-palcovými F Sport diskami z ľahkej zliatiny a elektrochromatické vonkajšie spätné zrkadlá s prídavnou automatickou clonou.

Nová luxusná výbava od Lexus za priaznivú cenu ZDROJ: autoblog.com
Nová luxusná výbava od Lexus za priaznivú cenu ZDROJ: autoblog.com

V interiéry v Limited Edition bude čalúnenie zo syntetickej kože Tahara, pričom kožou bude obšitý aj volant. Skvelou správou budú polohovateľné zadné sedadlá v pomere 60:40. Pre užitie jazdy sa pripravte na 3 režimy – ECO, SPORT a Normal. V prípade chuti čisto elektrického vozidla, je tu aj možnosť tohto režimu. Skvelou správou bude aj 8 reproduktorov. O pripojenie vášho smart telefónu sa postará Bluetooth, AUX a USB konektory pričom tie sú dva. Vo výbave bude k dispozícii aj Apple Car, Android Auto a Lexus špeciálne aplikácii.

Ak si auto zakúpite do 31. októbra, tak ho získate za špeciálnu sumu 39 990 €, pričom ušetríte až 10 000 €. Pri nie uvádzacej cene auto vychádza na 49 990 €.

Lexus RX 450h

Za nás kráľ vo svojej triede crossoverov, pričom má naplniť očakávania tých najnáročnejších. Výbava tohto vozidla v Limited Edition bude mať predné a zadné LED svetlomety v zadu v tvare písmena L. O kolesá sa postarajú krásne Limited Edition 20-palcové disky z ľahkej zliatiny. O exteriér vozidla sa postarajú čierne dizajnové prvky ako na prednej mriežke, tak aj na spätných zrkadlách.

Nová luxusná výbava od Lexus za priaznivú cenu ZDROJ: autoblog.com
Nová luxusná výbava od Lexus za priaznivú cenu ZDROJ: autoblog.com

Interiér vozidla ponúkne syntetickú kožu s špeciálne nastaviteľnými sedadlami v 8 smeroch. Skvelou správou bude aj to, že o pohodlie spolujazdca a šoféra sa postará bedrová opierka. Dobrou správou je aj funkcia Easy Access, ktorá sa postará o elektrické ovládanie batožinového priestoru. Ak sa bojíte o svoju bezpečnosť, tak systém Lexus Safety Systém 2+ bude za vás rátať cez 5 bezpečnostných systémov.

Ak si auto stihnete zakúpiť do 31. októbra, tak ho získate za prémiovú cenu 54 400 €, pričom ušetríte až 14 500 €. Cena vozidla bez zľavy je 68 900 €.

 

Lexus UX 250h

Značná novinka od Lexus pod označením UX 250h sa radí medzi kompaktné športové SUV, ktoré skombinuje prvky SUV a prichádza s dynamikou sedanov. Skvelou správou je to, že v novinke máte až 6 reproduktorov, ktoré sú ovládané cez 7-palcový Lexus media Display, ktorý funguje perfektne s multifunkčným volantom.

Ak sa bojíte konektivity, tak sa nemusíte, pretože prepojenie so smartfónom funguje perfektne. O to sa postará ako Bluetooth, tak aj USB konektor.

Nová luxusná výbava od Lexus za priaznivú cenu ZDROJ: autoblog.com
Nová luxusná výbava od Lexus za priaznivú cenu ZDROJ: autoblog.com

O vzhľad exteriéru sa postarajú špecifické 18-palcové disky z ľahkej zliatiny, ako aj Runflat pneumatiky (pneumatiky s dojazdom 80 km), tónované sklá s UV filtrom Privacy Glass, LED svetlomety, ako aj chrómové strešné lyžiny. Novými funkciami sú bezkľúčové nastúpenie, ako aj štartovanie vozidla pomocou Smart Entry & Start. Skvelým prínosom je možnosť aj jazdného režimu Safety System+. A mnoho ďalšieho.

Viac sa o aute dočítate TU.

 

 

Ak si auto stihnete zakúpiť do do 31. októbra 2020, tak jeho akciová cena je 33 990 €,pričom ušetriť môžete až 9 000 €. Pôvodná cena bez zľavy je  42 990 €.

 

Zdroj: LEXUS, Autoblog

Reklama
Share: