Oficiálne sa povrávalo o tom, že novinka od značky Sony bude predstavená až na jar roku 2020. Avšak čo čert nechcel, tak k skoršiemu predstaveniu dopomohli uniknuté fotografie z čínskeho webu CNMO, ktoré ale nemusia byť pravdivé.

Novinka od značky Sony mala byť predstavená až niekedy na jar roku 2020. Po uniknutých možno pravdivých fotografiách od čínskeho webu CNMO je dosť pravdepodobné, že nielenže Sony pripravuje novinku, ale možno novinka je už aj pripravená. Podľa uniknutého zdroja je zatiaľ zrejmé, že nová Sony sa bude volať Xperia 3 a ponúkne dizajn, ktorý môžeme s hrdosťou jemne prirovnať k staručkému modelu Sony Ericsson Xperia Ars S. Ako sme na to prišli? Totiž pripomína nám ju zaoblenou zadnou stranou, ktorú môžeme vidieť aj na bočnom pohľade Xperie 3.

 

Novinka by mala priniesť Snapdragon 865 s podporou pre 5G. To znamená,že prinesie dve prevedenia 4G/LTE a verziu 5G. Zatiaľ čo sa týka fotoaparátu, tak zadok nám ukazuje zadný trojitý fotoaparát s bočným snímačom odtlačku prstov. Filmárov bude asi opäť možno tiež tešiť podpora aplikácie Cinema Pro. Oficiálne predstavenie Xperia 3 je ale naplánované na výstave MWC 2020 koncom februára.

 

Zdroj: TU

Reklama
Share: