Nové Apple Watch Series 7 prinesú fíčurky, ktoré ich nielen technologicky, ale aj dizajnovo pozmenia. Aké fíčurky to budú,

Známy portál Bloomberg prináša informácie o nových hodinkách Apple Watch Series 7, ktorých sa dočkáme tento rok.

Samotné predstavenie hodiniek by malo prebehnúť na jeseň a oproti minuloročnému predchodcovi ponúknu viaceré novinky.

Iste ste si všimli prvú zmenu. Tou bude vynovený dizajn, ktorý bude o čosi chrumkavejší oproti predchodcovi. Totiž už ku koncu mája kolovali po internete rendery, ktoré ukázali pravdepodobný dizajn nových hodiniek. Reč je teda o plochých hranách, ktoré by mali nenápadne pripomínať dizajn smartfónu iPhone 12. V rámci rámikov vôkol displeja nás poteší ich tenkosť. Táto tenkosť dopomôže k tomu, aby sme videli viac zo zobrazovacej plochy  displeja.

O rýchlosť Apple Watch Series 7 sa postará vylepšený procesor s doplnenou a vylepšenou Ultra Wideband konektivitu. Táto technológia je už zaimplementovaná v nových zariadeniach od Samsung, prípadne sa využíva aj pri mobilných zariadeniach, ktoré ponúkajú elektronické kľúče pri komplatibilných vozidlách, alebo ju vieme nájsť aj v novinke Apple AirTag.

 

Samotný portál Bloomberg pripomína, že pri výrobe sa používa nová laminátovacia technológia vďaka, ktorej bude medzera medzi displejom a ochranným sklom o čosi menšia. Novinka tak bude o mnoho tenšia v porovnaní s predchodcami. Portál na záver podotkol, že Apple Watch pripravuje odolné hodinky. Rovnako aj pri Apple Watch SE budú uvedené na trh už budúci rok.

Zdroj: Bloomberg

Reklama
Share: