Na základe najnovšej verzie ikonky Google Play zatiaľ nevieme predurčiť, či sa mu darí, alebo popularita klesá, avšak ak sa vzhľad aplikácie mení, tak to znamená, len to že sa jej darí.

Aktuálne podľa výsledkovej tabuli podaktorí už vedia to, že ak sa mení nielen dizajn, ale aj poradie aplikácie mení, tak to znamená, že či sa danej aplikácií darí, alebo nedarí. Vďaka aj novej ikone vieme, tak prezistiť to, že či sa jej darí, alebo nie.

V rámci ikony je možné identifikovať hneď aj to, že či popularita tam je, alebo patrí medzi neobľúbené aplikácie v Obchod Play.

Známy portál AndroidPolice prichádza s tým, že aj vďaka novým kartám na karte Rebríčky  si viete všimnúť hneď tie najlepšie vo vyhľadávaní a na základe toho budete vedieť odhadnúť to, že či bude stúpať, alebo klesať. Zatiaľ pri však, ale chýba jedna podstatná vec a tou je časové označenie hier, ako aj aplikácií, aby sme si to vedeli lepšie rozanalyzovať.

Na teraz je to ale prehľadné. Otázne je teda, že či sa vývojári od Google budú zaujímať aj o tento spôsob a či po čase prinesú dané zmeny.

Zdroj: AndroidPolice

Reklama
Reklama
Share: