Nové slúchadlá od Xiaomi by mali byť rovnako dobré ako tie od Apple. Ich funkčnosť, ale aj dizajn prekvapí. Xiaomi Mi Air 2 Pro TWS Pro majú priniesť skutočný zážitok z počúvania.

Podľa všetkého sa už teraz zdá, že novinka Xiaomi Mi Air 2 Pro TWS by mala byť vybavená nízkou latenciou a mnohými skvelými kodekmi aptX Adaptive (50-80 ms) a LHDC V3 (100 ms). Novinku z dielne Xiaomi si už môžeme pozrieť na obrázkoch, len zatiaľ sme sa nedostali k videu. Po novom by slúchadlá mali obsahovať 12 mm meniče.

Samozrejme už teraz je jasné to, že podľa dát a nášho zdroja by mali byť schopné nové slúchadla potlačiť rovnaké potlačenie šumu ako majú aj Apple AirPods Pro. K transparentnosti režimu zariadenia pribudne aj deaktivácia ANS. K zaujímavým funkciám ešte nebude chýbať ani automatické pripojenie k telefónu, ako tomu je pri AirPods od Apple.

Xiaomi Air 2 Pro TWS Zdroj: SeekDevice
Xiaomi Air 2 Pro TWS
Zdroj: SeekDevice

Zatiaľ podľa obrázkov je ešte možné vidieť nabíjacie puzdro, ktoré obslúži USB-C port s 500 mAh batérie. Vďaka nabíjaciemu púzru bude podľa všetkého môže dosiahnuť až 28 hodín prehrávania pričom s funkciou ANC to bude len 20 hodín. V slúchadlá sa nachádza 55 mAh batéria, ktorá by mala zabezpečiť 7 hodín prehrávania každého slúchadla.

Zatiaľ podľa Digital Chat Station by cena nových Xiaomi Mi Air 2 Pro mala byť od 90-105 dolárov. Oficiálne predstavenie je naplánované na 13. októbra.

Zdroj: GSMArena

Reklama
Share: