Nový smartfón od spoločnosti Samsung pod názvom Galaxy A42 5G bude cenovo dostupnejší než sa očakávalo. Používateľ sa môže tešiť na super výbavu za priaznivú cenu.

Novinka od značky Samsung bude mať priaznivú cenu a množstvo výhod. Aké to sú? Pozrime sa bližšie na špecifiká.

Fotoaparáty a dlhá výdrž

Azda medzi najlepšie prínosy nového smartfónu Galaxy A42 5G od kórejskej spoločnosti, by mali byť nové štyri fotoaparáty, ako aj batéria s dlhou výdržou spojenou s rýchlo nabíjaním a Infinity-U displejom. Novinka by mala byť dostupná na slovensku už začiatkom novembra v troch farebných kombináciách – čierna (Prism Dot Black), biela (Prism Dot White) a šedá (Prism Dot Gray). Cena tejto novinky by mala byť 379 eur.

5G a jeho hyper-rýchle sťahovanie a streamovanie

Po novom novinka ponúkne nie len streamy v rozlíšení 4k, ale k špičkovej konektivite to bude vždy aj super-rýchla konektivita spojená s špičkovým prenosom a že vraj bez výpadkov. K špecialitám tohto smartfónu je 6,6 palcový HD+ Super AMOLED Infinity-U displej, ktorý vás mal vtiahnuť do deja a nepustiť. Vďaka 5 000 mAh batérii sa nemusíte báť, že by vám ušiel nejaký stream a super rýchle nabíjanie vás nepripraví o podstatné momenty vo vašom živote.

Zadná strana smartfónu

Ak ste si už pozreli video, tak ste si možno všimli nový vrstvený vzor, ktorý by mal v prvom rade vytvárať nie len moderný, ale aj prémiový povrch. Hrany smartfónu boli opäť vyvinuté tak, aby mali ergonomický dizajn, alebo aj zaoblené hrany smartfónu sa postarali o pohodlné držanie novinky Galaxy A45 5G.

Novinka sa pýši aj skvelými viacúčelovými fotoaparátmi

Hlavný fotoaparát ponúka rozlíšenie 48 Mpx plus ultra širokouhlý fotoaparát s rozlíšením 8 Mpx by mali vytvárať krásny dojem z krajín, ktoré sa chystáte zachytiť. Pre makro fotky poslúži 5 Mpx fotoaparát so spracovaním hĺbky ostrosti a snímania detailov blízkych predmetov s rozostreným pozadím. Ak máte radi selfie fotografie, tak na prednej strane sa nachádza 20 Mpx fotoaparát, ktorý ponúkne nie len kvalitné videohovory, ale aj vylepšené selfie zábery.

Kapacita zariadenia

Novinka Samsung Galaxy A45 5G ponúkne kombináciu 128 GB interného úložiska s 4 GB RAM + priestor pre Micro SD kartu až do 1 TB.

Technické parametre:

ModelA42-5G
Displej6,6-palcový HD+, Super AMOLED

Infinity-U

FotoaparátZadný48 Mpx AF (f/1.8) + 8 Mpx FF (f/2.2) +

5 Mpx FF (f/2.4) + 5 Mpx FF (f/2.4)

Predný20 Mpx FF (f/2.2)
ProcesorSM 7225 (Global)

Osemjadrový (2× 2,2 GHz + 6× 1,8 GHz)

PamäťRAM4 GB
Vnútorné úložisko128 GB
microSDAž 1 TB
BatériaKapacita5 000 mAh (typická)
Nabíjanie15 W rýchle nabíjanie
Rozmery a hmotnosť164,3×75,8×8,6 mm / 193 g
OstatnéSnímač odtlačkov prstov v displeji, USB C

Rýchle nabíjanie, Samsung Pay

Zdroj: Samsung

Reklama
Share: