Značka Motorola dnes predstavila svoj ikonický model RAZR V3, ktorý sa ale vôbec nepodobá na staršieho brata.  Prichádza nová Motorola RAZR , ktorá je nabitá novými funkciami a neodolateľným displejom.

Možno si pamätáte na ikonický model Razr V3, ktorý si zaslúžil v tej dobe, keď vyšiel obrovské množstvo ovácií a chvál. Dnes sa preto rozhodla značka Motorola predstaviť RAZR , s ktorou oživí zhasnutú slávu tej legendárnej ikony. Novinka vás prekvapí novým flexibilným 6,2-placovým displejom. To znamená, že Motorola sa odrazu stáva veľmi kompaktnou v zloženom stave.

zdroj: motorola

Zariadenie Razr môžeme aktuálne tým pádom zaradiť medzi zariadenia strednej triedy. Novinka používa čipset Snapdragon 710, ktorý spolupracuje s 6 GB pamäte RAM a má vo vnútri 128 GB úložný priestor. Motorola do zariadenia ukryla 2 fotoaparáty. Jeden je na vonkajšej strane a druhý vo vnútornej – výreze.

Fotoaparát prináša 16 MPx rozlíšenie (f/1.7, EIS, Dual Pixel AF a Laser AF). Ak sa pýtate, že čo to je tak telefónú by malo pri slabších svetelných chvíľach pomáhať duálny LED blesk. Predná kamera má rozlíšenie 5 MPx(Selfie f/2.0) a je bez blesku. Nemusíte sa, ale báť, že vaše fotografie zostanú tmavé, keďže pre prisvetlenie vašich selfie fotiek sa používa obrazovka.

zdroj: motorola

To čo vás ale dostane do kolien pri tomto smartfóne je nový flexibilný panel. Cinemavision displej prináša pomer strán 21:9 pri rozlíšení 2142 x 876 pixelov. Okrem tohto displeja je aj na vonkajšej strane zariadenia ďalšia obrazovka Quick View s 2,7 palcovým OLED panelom. Jeho rozlíšenie je 600 x 800 pixelov.

V skratkosti tento displej môžete využiť na to, ak sa vám nechce otvárať hlavný Cinemavision displej. Cez Quick View je možné vybavenie hovorov, vytvorenie selfies a vypínanie a zapínanie niektorých základných nastavení, ktoré sú schopné komunikovať aj s Google asistentom.

Telefón je vybavený 2500 mAH batériou, ktorú si viete nabiť pomocou rýchlo nabíjačky 15W Turbopower. Nový Motorola Razr bude dostupný len v jedinej farbe a tou je Noir Black. Jeho cenovka sa očakáva na úrovni 1500 eur.

Zdroj a fotografie: motorola

Reklama
Share: