Dátum začiatku predaja OnePlus Nord N10 5G sa začne predvať už 14. októbra. Tento kúsok sa začne vtedy predávať, kedy aj nová vlajková loď spoločnosti.

Spoločnosť OnePlus dnes uviedla v promo videu novinku, ktorá by mala byť zástupcom strednej triedy a jej uvedenie je rovnako naplánované na 14. októbra ako jej vlajková loď.

O novinke už teraz isto vieme to, že tento telefón a aj s informáciami sa dostanú o deň neskôr na trh. Ako isto vieme, tak čínsky výrobca plánuje uviesť na trh najprv model OnePlus 8t, ktorý bude jej vlajkovou loďou.

Na isto ale už teraz vieme povedať to, že OnePlus Nord N10 5G bude používať 6,49-palcový FHD+ displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz. Ako je isté z názvu, tak o výkon sa bude starať nový 5G čipset série 6 od Qualcomm, Snapdragon 690.

Okrem tohto výkonu spoločnosť nezabudla ani na tých, ktorý obľubujú fotografie, keďže zariadenie bude vybavené hlavným fotoaparátom s rozlíšením 64 Mpx + 8 Mpx ultraširokouhlým + dvomi 2 Mpx fotoaparátmi.

Ak ste si pozreli video, tak ste sa možno dozvedeli aj to, že čipset série Snapdragon 6 je prvým zo série čipov, ktoré podporujú obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Čipset rovnako podporuje tiež HRD10 s HDR10+ s 10 bitovými farebnými displejmi a farebným gamutom REC2020.

OnePlus Nord N10 5G
Zdroj: GizChina

Každopádne vysoký výkon čipsetu je aj zapríčenené tým, že Snapdragon 690 je vyrobený pomocou 8nm LLP procesu, ktorý je od spoločnosti Samsung.

Vráťme sa ale k cene. OnePlus Nord N10 5G by mal začať na úrovni 400 dolárov.

Zdroj: GizChina

Reklama
Share: