Ako sme už dávnejšie spomínali v jednom z našich článkov, že značka Realme sa blíži na náš trh a zatiaľ valcuje Indiu, tak 4.novembra to v Európe odštartuje veľkolepo.

Nová v našich končinách zatiaľ neznáma firma Realme, to chce skúsiť hneď z ostra a preto predstaví novinku pod názvom Realme X2 Pro. Táto novinka to ma namierené skutočne vysoko a chce konkurovať najvyšším modelov nám známym smartfónov.

Novinka od značky Realme X2 Pro bude u nás dostupná už od 4.novembra na predobjednávky. Potom ako sa oficiálne spustí predaj, tak novinka sa začne expedovať do niekoľkých krajín Európy – zatiaľ Belgicko, Francúzsko, Taliansko, Luxembursko, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Španielsko a Spojené kráľovstvo.

Ak ste sa potešili, tak naše malebné krásne Slovensko sa zatiaľ v tejto listine neukázalo, ale veríme, že čoskoro táto našlapaná novinka príde aj na náš trh.

https://www.youtube.com/watch?v=e-n-mnfpLUk

Model X2 Pro je vybavený, tak že naozaj môže konkurovať najlepším telefónom na našom trhu a možno dokáže zavariť aj vlajkovým lodiam pri predaji.
Pozrime si bližšie špecifiká:
Novinka bude obsahovať Super Amoled displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, tomuto všetkému by mala pomôcť čipová sada Snapdragon 855 plus a 64 MPx fotoaparát.
Zobraziť obrázok na Twitteri
Podľa nám dostpných informácií sa oplatí tešiť aj na novú superrýchlu nabíjačku 50 W nabíjacie SuperVOOC. Toto super nabíjanie by vám malo dopomôcť dobiť 4000 mAH batériu skutočne, že rýchlo.
Zariadenia budú dostupné vo farebnom prevedení Neptune Blue a Lunar White.
Nastavenie cien je nasledovné –
6 /64 GB = 399 eur
8 / 128 GB = 449 eur
12 / 256 GB = 499 eur.
ZDROJ: TU
Reklama
Share: