Je jasné, že Apple fanúšikovia sú v očakávaní, že čo tento rok prinesie nový iPhone 12, tak Vám prinášame uniknuté rendery a informácie o nových pamäťových verziách

Fanúšikovia Apple dnes dostanú určitú dávku úľavy na duši, pretože na tohto ročnej konferencii toho Apple z hľadiska iPhone príliš neprezradil.

Ako isto vieme už povedať to, že z uniknutých renderov bude nový iPhone 12 vyzerať, tak ako ho už dlhší čas vo svete ukazovali. Na isto Vám, ale zo zdrojov vieme zatiaľ prezradiť to, že nový iPhone 12 dostane v základnej verzii kapacitu s 64 GB úložiskom. Následne si bude môcť vybrať používateľ ešte z 128 GB kapacity a 256 GB kapacity iPhonu.

 

        Iphone 12 možno budú vyzerať napokon takto ako je to vo videu.

 

Momentálne zatiaľ vieme to, že Apple posunie spodnú hranicu vnútorných pamätí. V cenovo dostupných základných verziách iPhone 12 budete mať k dispozícii až šesť farieb vrátane čiernej, bielej, modrej, červenej, žltej a koralovej.

.

 

Predstavenie Apple iPhone 12 sa blíži
Zdroj: GSMArena

 

Tak ako sme spomínali pri základnej verzii internú pamäť od 64 GB, tak pri modeloch iPhone 12 Pro a 12 Pro Max bude interná pamäť začínať na 128 GB a následne si budete môcť zakúpiť verzie od 128 / 256 až 512 GB internej pamäte. Ako vidíte vyššie na obrázku, tak Pro verzie sa budú ukazovať v čiernej, bielej a striebornej farbe.

Ak sa na nový modely už neviete dočkať, tak Apple by mal predstaviť horúce novinky už o 10 dní, teda 13. októbra.

O ďalších informáciách Vás budeme naďalej informovať.

Zdroj: GSMArenaAppleTrack

Reklama
Share: