Očakávanie pre rok 2021 a nástupcov obľúbenej modelovej rady SE od iPhone nevyzerajú tak krásne, akoby sa očakávalo. Podľa analytikov skôr než v druhej polovici roku 2021 neuvidíme ich nástupcov.

Mnohých fanúšikov muselo potešiť to, keď bol v apríli predstavený nový, kompaktný a dizajnovo pekný iPhone SE 2020. Podľa analytika Ming-Chi Kuo už Apple neplánuje v najbližšej dobe predstaviť jeho nástupcu.

Totiž ako sa zdá, tak po analýze trhu s optikou pre smartfóny sa zistilo, že až štyria dodávatelia spoločnosti Apple neustále súperia o dodávky fotoaparátov pre iPhone 13, a preto sa príprava pre nový iPhone SE 2021, tak odloží.

Analytik Kuo uviedol ,že hneď od začiatku roka bude prebiehať neustály konkurenčný boj medzi spoločnosťami Taiwan Genius Electronic Optical (GSEO), ktorá by mohla v prospech týchto firiem stratiť objednávky ( Taiwan Largan Precision, Semco (Samsung Electromechanics), ako aj nového hráča Sunny Optical.

Správa nehovorí pritom nič o iPhone SE a ani jeho uvedení v druhej polovici budúceho roka. Možno sa dočkáme samotného iPhone SE, až pri predstavení iPhone 13.

Zdroj: GSMArena

Reklama
Reklama
Share: