Samsung Galaxy S21 a jeho nová podoba. Bude takto skutočne vyzerať? Bude to nová vlajková loď kórejského výrobcu? Viac sa dozviete v článku.

Portál OnLeaks bol vždy dôveryhodným zdrojom a aktuálne nevieme povedať, že či série obrázkov budú skutočne potvrdzovať to, že či nový Samsung Galaxy S21, alebo S30 by mohli takto vyzerať.

Podľa obrázkov môžeme, ale asi isto tvrdiť to, že v nižšie uvedených obrázkoch by sa mohol nachádzať model pod názvom Galaxy S21 bližšie označenie Ultra. Ako je už jasné podľa obrázkov, tak nový model by mal mať zakrivený displej, ktorý často vídame pri prémiových zariadeniach spoločnosti. Uhlopriečka nového smartfónu by podľa OnLeaks mala mať 6,7 – 6,9 palca. Ako isto vidíte, tak v strede sa nachádza miesto pre selfie kameru.

Ako si isto všimnete, tak na zadnej strane je jedna malá zmena v oddelení fotoaparátov, čo by malo naznačovať tomu, že Samsung chce ostať pri štandardnom modeli. Jednou zmenou, ale bude asi to, že Galaxy S21 Ultra bude väčšia. Smartfón by mal obsahovať štyri fotoaparáty plus blesk (periskop, primárny, ultraširokouhlý a teleobjektív).

 

Novou dosť často skloňovanou informáciou je aj to, že prémiový telefón by mal priniesť prémiovú fíčurku v podobe dotykového pera S Pen. Je zrejmé ale to, že podľa OnLeaks by nový model S21 Ultra nemal mať samostatný slot pre S Pen, čiže kto vie kde by ste ho inde mohli mať, keď nie priamo v zariadení, ako je to zvykom pri Note zariadeniach.

 

Zdroj: OnLeaks

Reklama
Share: