CES 2020 sa nezadržateľne blíži s príchodom nového roka, a tým pádom sa významné spoločnosti chcú ukázať vo svete. Samotná spoločnosť Samsung chce prísť s niečím čo tu ešte nie je. Jedná sa o virtuálnu klávesnicu. Aká bude?

S príchodom nového roka sa chystá veľký technologický event, na ktorom sa ukážu významné spoločnosti s novinkami, ktoré si prichystali pre svojich zákazníkov. Spoločnosť Samsung si prichystala pre CES 2020 novinku v podobe virtuálnej klávesnice, ktorú tam predstaví.

Doterajšie výskumy tejto technológie zatiaľ prebiehajú v centre C-Lab.

O čo ide pri virtuálnej klávesnici?

Nová virtuálna klávesnica by mala na to, aby ste už nemuseli držať telefón v ruke, a tak ste museli na ňom písať. Pôjde totiž o virtuálnu klávesnicu, ktorej bude pomáhať predná kamera a umelá inteligencia. Technológia SelfieType pritom nepotrebuje žiadny ďalší hardvér, preto by mala fungovať ako s tabletmi, tak aj so smartfónmi a notebookmi.

Na veľtrhu CES 2020 bude samozrejme aj očakávané predstavenie smartfónov Galaxy S10 Lite a Galaxy Note10 Lite. O novinkách z trhu si povieme neskôr, pretože CES 2020 bude prebiehať od 5.1 – 10.1.2020

Zdroj náhľadovej fotografie: AndroidAuthority

Zdroj: AndroidAuthority

Reklama
Share: