OnePlus 7T Pro sa podaril husársky kúsok, keď za 60 sekúnd sa im podarilo vypredať v Číne všetky kusy tejto špeciálnej edície. OnePlus sa podaril vzbudiť u ľudí tak veľký záujem, že OnePlus 7T Pro – McLaren edition mal od začiatku množstvo fanúšikov.

Portál GSM Arena informuje, že aktuálne zásoby OnePlus 7T Pro – McLaren edition sú momentálne už niekoľko hodín dostupné na mnohých ďalších svetových trhoch. Spoločnosť sa tak tešila z tohto úspechu, že informovala svojich zákazníkov cez sociálnu sieť Wiebo.

zdroj: GSMArena

V čom je edícia OnePlus 7T Pro McLaren edition odlišná?

Verzia tohto telefónu je o 100 eur drahšia ako jej klasická verzia OnePlus 7T Pro. Za sumu 100 eur prinesie zákazníkovi originálne farebné prevedenie smartfónu, ktoré ma o niečo viac bežnej pamäte než bežná verzia. Tzn s 8GB RAM na 12 GB Ram. Ostatné parametre zostali nezmenené. V zariadení ostáva výkonný Snapdragon 855+ a rýchle 30 W Dash Charge nabíjanie 6,67-palcový Amoled displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz a trojicou zadných fotoaparátov s hlavným 48 Mpx fotoaparátom.

 

Prvé zásielky tohto telefónu môžeme my v Európe očakávať už koncom tohto týždňa. Cena smartfónu OnePlus 7T Pro McLaren edícia je 859 eur.

Zdroj: GSMArena

Titulný obrázok: McLaren

Reklama
Share: