Podľa všetkého to vyzerá tak, že novinka OnePlus 8T ponúkne jeden z najlepších herných zážitkov, aké doteraz smartfóny ponúkli. Bude tomu naozaj tak? Čo si na ňom zahráme a ako rýchlo ho nabijeme?

V novom modely OnePlus 8T bude nielen čipset Snapdragon 865, avšak bude mať aj špeciálny nástroj pre hranie hier, podľa všetkého si bude možné na ňom zahrať Fornite pri 90 fps.

Pozrime sa bližšie na novinku OnePlus 8T

Je jasné že výrobca smartfónu chce, aby sa nám čo najlepšie držal v ruke. K tomuto pocitu sa pridá len 8,4 mm hrúbka a 188 gramov. Čo sa týka smartfónu, tak bude vyhotovený v dvoch farbách Aquamarine Green a Lunar Silver.

O výdrž smartfónu by sa mala starať 4500 mAh batéria, ktorá by mala vydržať deň prevádzky aj pri náročnejších procesoch. Ak sa pýtate, že za akú dlhu dobu nabijete smartfón, tak je to za neuveriteľných 40 minút a to všetko vďaka len WarpCharge s výkonom 65 W. Samotná firma vraví, že po 800 nabíjacích cykloch by ste mali mať stále 80% kapacitu batérie. Ak sa bojíte, že nedostanete v balení adapter, ako tomu bude pri novom Apple iPhone 12, tak sa nemusíte obávať pretože ju dostanete.

V rámci displeju  bude podpora HDR10+ s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz.

 

Systém pobeží na OxygenOS 11. V systéme sa nachádza skvelá novinka a tou je funkcia Insight AOD na zamknutej obrazovke, ktorá vám oznámi to, že ako dlho používate telefón. Ďalšou skvelou funkciou je aj používanie BitMoji na zamknutej obrazovke, ako aj zmena kreslených obrázkov.

Telefón bude mať 12 GB RAM s podporou Dolby Atmos s o 285% zväčšenou chladiacou komorou. Hlavný fotoaparát bude mať 48 Mpx a s makro objektívom a ultraširokým rozlíšením 16 Mpx.

Ceny pre Európu:

  • 8 GB verzia / 128 GB  verzia za 629 EUR
  • 12 GB verzia / 256 GB verzia za 719 EUR

Na záver dodáme len to, že výrobca predstavil aj nové TWS slúchadlá OnePlus Buds Z, ktoré by mali odolať či už dažďu, alebo potu. Za desať minút ich budete vedieť nabiť na 3 hodiny počúvania. Ich cena bude 49,99 USD. K ním sa dostaneme neskôr.

Zdroj: OnePlus

Reklama
Share: