Pred nedávnom sme mohli spoznať nový pohľad na nový dizajn modelu OnePlus 9. Spoločnosť chystá aj špecifický dizajn pre OnePlus 9 Pro.

Známy portál OneLeaks zverejnil rendery novej verzie smartfónu OnePlus 9 Pro, ktorý chystá firma OnePlus. Má to byť vlajková loď spoločnosti.

Zdá sa tak, že nový smartfón OnePlus 9 Pro bude mať zakrivený displej s uhlopriečkou 6,7-palca, pričom v panely displeja sa ukrýva otvor pre selfie fotoaparát. Podľa dostupných fotografií máme možnosť aj vidieť volič zvukových režimov, ako aj tlačidlo napájania, ktoré sa nachádza na pravej strane tela smartfónu. Na ľavej strane tela smartfónu nájdeme ovládanie hlasitosti.

Ak sa pozrieme na zadné strany smartfónu, tak tam sa nachádzajú obdĺžnikové zoskupenia fotoaparátov, ktoré majú štyri objektívy. Upozorňujeme, že to čo sme mohli nájsť na OneLeaks nemusí byť konečný finalný dizajn. V rámci dizajnu sa toho ešte má čo možno pomeniť.

OnePlus 9 Pro s novým dizajnom
OnePlus 9 Pro s novým dizajnom OnePlus 9 render, Zdroj: 91mobiles

Každopádne na kompletné informácie o zariadeniach si ešte počkáme, avšak ale už teraz vieme povedať to, že displeje majú obnovovaciu frekvenciu 144 Hz a o výkon sa postará kvalitný čipset od Qualcomm – Snapdragon 875.

Zdroj: GSMArena

Reklama
Reklama
Share: