Ako si isto pamätáte, tak OnePlus 7T Pro nebude len  smartfón, ale skôr to bude nový klavír, ktorý nesie napokon označenie OnePlus Phone Piano. Isto si ale nemyslite, že je to len taký obyčajný klavír. O klavíri sa viac dočítate v článku.

Pár dni dozadu bolo na Twitteri spoločnosti uverejnený príspevok pri ktorom stále „Už čoskoro“. Dnešným dňom prišlo k rozlúsknutiu tohto obrázku, pretože OnePlus 7 Pro sa stal súčasťou klaviatúry OnePlus Phone Piano. Nejde, ale o bežný úkaz, pretože jeho klaviatúru tvorí tento telefón v počte 17 kusov.

Podľa informácií portálu GSM Arena sú smartfóny usporiadané tak, aby vytvorili „hladkú a plynulú klaviatúru“. V skratkosti to bude znamenať že 90Hz technológia Fluid Displeja, by mala možnosť umelcom hrať na klavíri plynule. Podľa dostupných informácií sa zatiaľ píše o tom, že klavír asi nebude možné kúpiť, pretože jeho cena bude vysoká.

Ale potešíme Vás. Ak ste náhodou v Británii, alebo plánujete ísť do Francúzska, Nemecka, alebo Fínska, tak na tomto klavíri si budete môcť zahrať.

Na týchto miestach si budete môcť zahrať na tomto unikátnom klavíri. 

  • 10. november od 12:00: Riverbank outside Tate Modern, London, United Kingdom
  • 12. november od 10:00: Place Jacques Rueff, Champ de Mars, Paris, France
  • 14. november od 10:00: Herrngasse 1, 91541 Rothenburg ob der Tauber, Germany
  • 16. november od 12:00: Helsinki Hall, Central Station, Helsinki, Finland

Popri hraní sa klavíri sa budete môcť stretnúť aj s klaviristom Karimom Kamarom.

A na záver, ak budete chcieť niekoho potešiť skladbou, ktorú ma rád, tak vám ju tam aj možno zahrá.

Zdroj: GSMArena

Reklama
Share: