Spoločnosť Oppo na svoj najnovší prírastok do rodiny smartfónov upozorňuje už dlhší čas. Keďže sa blíži čas vydania ich novinky Reno3 Pro 5G, tak k nej sa viaže to, že tento telefón by mal byť najtenší 5G smartfón na svete.

Spoločnosť Oppo už dlhší čas upozorňuje širokú verejnosť na to, že chystá Reno 3 Pro 5G. Po novom už vieme aj to, že tejto smartfón bude asi najtenší 5G smartfón na svete, pretože bude mať hrúbku iba 7,7 mm bez objektívu a zároveň to môže byť duálny 5G telefón v celom cenovom segmente. Informácia pochádza z Twitter profile VP Briana Shena. Novinka od Oppo by mala mať zahnutý displej a to isté zahnutie by malo byť aj z opačnej strany. Podľa fotiek vidno to, že v hornej a ani už spodnej časti sa nenachádzajú žiadne rámiky.

 

Spoločnosť Oppo na svoj nový počin Reno3 Pro 5G upozorňovala už dávnejšie. Tento smartfón nadväzuje na tradíciu veľmi tenkých zariadení, ktoré spoločnosť vyrába. S hrúbkou iba 7,7 mm, bez objektívu, môže ísť o najtenší duálny 5G telefón v danom cenovom segmente. Táto informácia bola zverejnená na Twitter profile VP Briana Shena. Zariadenie ponúkne zahnutý displej a rovnaké zahnutie aj v zadnej časti telefónu. V hornej  a spodnej časti sa nenachádzajú už takmer žiadne rámiky.

Po novom vieme už aj to, že podľa danej fotografie a zverejnených informácií by novinka už nemala mať ani vyskakovaciu kameru, ktorú by zdedila po jeho predchodcovi.  Zatiaľ, avšak nevieme, že aký typ selfie fotoaparátu bude použitý v smartfóne. Do budúcna sa možno objaví podobný fotoaparát, aký je na modelových radoch značky Samsung ( S10) – vľavo hore v rohu.

Ak sa bojíte, že toto na pohľad pekné zariadenie nepríde na EU trh, tak sa mýlite. Vďaka spolupráci Oppo s operátormi EE, Swisscom a ďalšími sa dočkáme tohto zariadenia aj u nás. Musíme vás však sklamať, pretože bližšie informácie o cenách, alebo o tom kedy bude prístupný viac nevieme.

Zdroj: Engadget

Reklama
Share: