Sem tam sa stane to, že sa vám niečo pokazí vo Windows a je to až tak zlé, že ho neviete ani zresetovať. Nezúfajte, poradíme vám ako si viete opraviť obnovu systému Windows 10!

Asi sa vám už stalo, že ste si nevedeli zresetovať systém Windows 10. Vtedy si nechajte poradiť.

Ako sám Microsoft uvádza to, že situáciu a riešenie popisuje tu na svojich stránkachpričom tento problém sa nedotkol len verzie 2004. Rovnaké situácie sa udiali aj pri starších verziách.

Problém sa vyskytol a treba ho obnoviť! V prvom rade je dobre obnoviť systém do „továrenského“ nastavenia. Najprv si otvoríme Nastavenia – Aktualizácia a zabezpečenie – Obnovenie. Vtedy sa zdá, že všetko ide bez problém, ale tomu tak vôbec nie je. Po čase sa vám totiž zobrazí hlásenie o chybe – že sa v systéme neudiali žiadne zmeny.

Preto je dobré systém reštartovať a spustiť ho tak, aby sa dal dokopy ako pred obnovou. Ak sa chcete vrátiť naspäť, tak je najlepšie si otvoriť CMD (dolu na obrázku) a tam zadať – dism / online / cleanup-image / restorehealt.

Akonáhle toto urobite, tak na SSD disku to potrvá niekoľko minút, pričom na HDD to bude o čosi dlhšie.  Akonáhle počkáte, tak po čase sa vám zobrazí oznámenie, v ktorom dostanete správu o obnove systému do výrobných nastavení. Ak ste to takto spravili, tak HURÁ, máte po probléme.

TIp na opravu obnovy Windows 10!
TIp na opravu obnovy Windows 10!

Zdroj: tip na námet poskytol server Živé.sk

Reklama
Reklama
Share: