Hľadáte bezkonkurenčné bezdrôtové slúchadlá? Čo keby ste si vyskúšali nové slúchadlá od Philips.

Čo ak patríte k tým, ktorý chcú počúvať hudbu bezdrôtovo a neviete si vybrať zo širokej ponuky bezdrôtových slúchadiel?

Novinka Philips TAT8505 je možno práve pre vás. Absotúlne bezdrôtové slúchadlá môžete využiť ako v kancelárii, tak aj vonku. Vďaka aktívnemu odhlučeniu si môžete vychutnať každý jeden tón, ktorý vám už neunikne. Skvelou správou je aj to, že ak si chcete vychutnať dlhšie počúvanie hudby, tak na jedno nabitie vám vydržia slúchadlá hrať až 6. hodín, pričom s aktívnym odhlučnením sa ich batéria znižuje na 5 hodín.

O príjemný zážitok sa postarajú 13 mm zvukové budiče, ktoré sa vďaka nim posúvajú do segmentu s nadštandardnou veľkosťou v tomto type slúchadiel. Nová nabíjacia kolíska umožňuje počúvanie hudby až 24 hodín. Po vybití si vaše slúchadlá ako aj kolísku viete dobiť pomocou dnes už USB-C, ktoré je rýchle. Po 15 minútovom nabíjaní tak získate až hodinu počúvania hudby.

V rámci ukazovateľov vám 3 LED diódy ukážu nie len zostávajúcu kapacitu, ale aj rôzne ukazovatele. Slúchadlá Philips TAT850, podporujú hudobný kodek AAC, ktoré je prepojené Bluetooth 5.0. Ak sa pýtate, že v akom frekvenčom rozsahu pracujú slúchadlá, tak je to 20 – 20 000 Hz. Príjemne dotykové ovládanie pôsobí naozaj precízne a ani pri prepínaní skladieb vás slúchadlá nabudú tlačiť do uší. Vďaka svojim malým rozmerom budete viac prekvapený, než sklamaný, keďže pri ich veľkosti vám za tú cenu dodajú naozaj kvalitu v podobe hudby a aj pohodlia.

 

Zdroj: Philips

Reklama
Share: