Firma POCO predstavila oficiálne nový model pre všetky kontinenty. Model POCO X3 NFC sa chystá dobiť svet.

Nový smartfón od značky POCO X3 NFC bol predstavený globálne. Čo všetko sa od neho očakáva?

POCO telefóny boli od začiatku roka rebrandovanými verziami od značky Xiaomi. Podľa produktového manažéra a globálneho hovorcu na twitteri sme zistili, že “ Poco ešte tento rok nekončí a chystá sa na ďalší smartfón“.

Smartfón značky Xiaomi, ktorý bol označením M2010J19SC bol pred minulým mesiacom certifikovaný čínskym MIIT. Pri ňom sa zistilo, že telefón bol vybavený len podporou pre 4G. Je to zaujímavé, že aj pre globálny trh si niesol ten istý smartfón toto označenie pričom všetko bolo v databáze uvedené pod značkou POCO.

 

Poco X3 NFC, Zdroj: GSMArena
Poco X3 NFC, Zdroj: GSMArena

Podľa všetkého a najmä podľa leakstera Digital Chat Station sme sa dozvedeli, že toto vyššie spomínané označenie bude v Číne uvedené ako Redmi Note 10 4G. Na globálnom trhu sa ale toto označenie skryje pod názov POCO. Aktuálne zatiaľ, ale nevieme to, že čo bude všetko smartfón obsahovať.

Zatiaľ to vyzerá len tak, že Xiaomi Mi 10T Lite 5G sa rebranduje na Redmi Note 10 5G prípadne je tam možnosť ešte ako pre Redmi Note 10 5G. Tieto telefóny by mali mať až 108 Mpx fotoaparát podľa zdrojov.

Každopádne sa necháme prekvapiť to, že ako sa celá situácia vyvinie, ale už teraz je isté to, že ak prídu nové telefóny POCO, tak s nimi sa predstavia aj POCO Pop Buds TWS.

Zdroj: GizmoChina

Reklama
Share: