Možno sa o detskom páse nedá povedať, že je prelomový, keďže sa nenabíja a ani nemá aplikáciu, avšak je dostatočne smart na to, aby uľahčil život s deťmi. 

V dnešnej dobe, keď každý si predstavuje pod slovíčkom smart veľa technológií, tak práve táto novinka to všetko vyvracia.

Smart môže byť aj obyčajný produkt, ktorý dokáže uľahčiť život bežnému človeku, alebo aj rodičovi. Mnoho krát sa stáva to, že manipulácia s autosedačkami je často krát veľmi zložitá, a preto sa jej nie len deti, ale najmä aj rodičia vyhýbajú. Často krát sa stáva aj to, že pre deti nie je vždy najlepšou alternatívou detská autosedačka, keďže mnoho krát je veľmi nepohodlná. Firma Smart Kid Belt, preto vynašla spôsob, že ako sa dá skrátiť čas, pred odjazdom.

Prišla totiž na spôsob ako skrátiť pôvodné pásy v automobile natoľko, aby to bolo nie len pohodlné, ale aj bezpečné pre deti. Smart hračka má slúžiť deťom od 4 do 12 rokov (15 – 36 kilogramov). Samotný produkt Smart Kid Belt je homologovaný, a preto ho môžu naplno využívať vaše deti. V skratke aj deti si budú môcť dopriať to pohodlie sedačky, aké má auto.

Detský pás namiesto autosedačky! Toto vám uľahčí život milí rodičia!
Detský pás namiesto autosedačky! Toto vám uľahčí život milí rodičia!

Ak sa na to pozrieme aj z hľadiska praktickosti, tak pás je ľahko skladný, čiže viete ho neustále nosiť so sebou. Ak ste si všimli titulnú fotografiu, tak vidíte dokonca až 3 deti, ktoré sedia vedľa seba. V skratke to ušetrí aj veľa miesta vzadu a za pár sekúnd viete mať deti usadené.

Tipelem6

Cena produktu: 29,90 €

Reklama
Reklama
Share: