Vďaka portálu IceUniverse sme sa konečne dozvedeli, to že ako bude vyzerať nová sériová rada Samsung Galaxy S21 a S21+.Zdá sa tak, že predstavenie novej série Galaxy S21 by malo prebehnúť už začiatkom roka 2021 (január).

Dávnejšie rendery nám už ako tak mohli ukázať blízku budúcnosť nového smartfónu, len doteraz sme si neboli istý, že ako v skutočnosti budú nové smartfóny vyzerať. Aktuálne rendery sa tak už skutočne zhodujú s tým, čo si pre nás spoločnosť Samsung chystá.

Len zatiaľ tieto fotky a ani zložené série nie sú oficiálne potvrdené juhokórejskou spoločnosťou. Podľa všetkého by sa však výroba novej série mala spustiť už v decembri.

Zadná strana smartfónu Galaxy S21+! Zdroj: IceUniverse
Zadná strana smartfónu Galaxy S21+! Zdroj: IceUniverse

Zdroj IceUniverse zverejnil zatiaľ tieto zábery s tým, že na pohľad by mal mať nový smartfón veľmi tenké rámiky a uprostred prednej strany displej by mala mať novinka výrez pre selfie fotoaparát.

Portál MySmartPrice zatiaľ zdieľal RAW CAD rendery novinky S21+, ktorá je kompletná zo všetkých strán. Veľkosť displeja by tak mala byť 6,7-palcov. Nelíši sa ale nijak od základnej verzie S21.

Znateľný rozdiel je zatiaľ v tom, ako bude umiestnený blesk. Podľa vykreslených záberov je zatiaľ blesk nie v module, ale mimo neho.

S21 bude o čosi menší s 6,2-palcovým displejom s tenkými rámikmi. Podľa všetkého by selfie fotoaparát mal priniesť podporu pre OIS.

Poznáme dizajn nového Samsung Galaxy S21! Toto je on Zdroj: IceUniverse
Poznáme dizajn nového Samsung Galaxy S21! Toto je on Zdroj: IceUniverse

 

Čo sa týka S21 Ultra, tak bude niesť možno funkcie série Note, v rámci pera dotykového, ale nebude ho možné umiestniť do tela smartfónu. Veľkosť displeja by mala byť 6,7 – 6,9 palca.

Zdroj: Gadgets.NDTV

Reklama
Reklama
Share: