Konečne začíname spoznávať konečný dátum predstavenia  nového iPhone 13. Podľa predpokladov sa očákava až 100 miliónov predaných a vyrobených kusov.

Nový iPhone 13 chystá nárast predaja až  o 15%. Tvrdí to analytik Dan Ives. V rámci iPhone 12 bola úvodná produkcia na 80% miliónov kusov. Na samotný fakt upozornil portál Cult of Mac.

Celkovo nárast počtu predaja smartfónov narastol aj kvôli tomu, že až 250 miliónov aktuálnych používateľov iPhonov nevymenilo svoje smartfóny v období posledného 3,5 roka. iPhone tak má obrovitánsku šancu prekvapiť svojich používateľov. Aktuálne sa využíva po celom svete až 975 miliónov iPhonov.

Novinkou by malo byť Touch ID ako aj always-on displej!

Samotný Ives naznačil, že celkovo Apple predstaví aj ďalšie smartfóny. Predpokladaný dátum uvedenia nových Apple produktov tak odhaduje na konferencii, ktorá by mala byť 14. september 2021. Čo sa týka samotných iPhone, tak konferencia by sa mala celá odohrať vo virtuálnej realite, ale to až v priebehu októbra.

Zatiaľ je isté ale to, že bude Apple iPhone meškať so svojou výrobou skrz aktuálnej polovodičovej krízy.

Novému iPhone, tak potrvá chvíľu kým sa uvedie na trh, ale už teraz sa spomína návrat snímača odtlačkov prstov v displeji. Pri iPhone sa hovorí aj o novej generácii lepších displejov, ktoré po novom ponúknu funkciu always-on. Poslednou spomínanou novinkou od Ives bude, že nové iPhone by mali ponúknúť až 1 TB zabudovanej kapacity s LiDAR senzorom vo všetkých modeloch radu iPhone 13.

Zdroj: Cult of Mac

Reklama
Share: