Pozor na túto chybu! Je až taká, že si ju nemusíte ani všimnúť!

Ako sa zdá, tak pre tento krát tu je chyba, ktorú si nemusíte hneď všimnúť a narobí vám peknú neplechu vo vašom Windows 10.

Kumulatívna oprava s označením KB4592438, vám môže spôsobiť znemožnenie štartu samotného systému. Podľa servera MSPoweruser sa jedná o chybu, ktorá vás pripraví o znechutenie práce. Vďaka zadaní príkazu „chkdsk c: /f“ sa z toho, ale skoro dostanete Totiž pri kontrole diskov sa nedokáže systém správne nabotoovať a vypíše vám . tento error Stop-Error NTFS File System, ktorý vás ešte pekne dlho vytrápi s modrou obrazovkou.

Našťastie tu existuje aj riešenie, vyššie uvedený príkaz, ktorý vám pomôže v režime opravy systému tento problém vyriešiť.

Každopádne nová záplata v rámci Windows nám opraví aj zopár chýb v prehliadači Edge, ako aj v balíku Microsoft 365. Nebudeme vám radiť, že či si ju máte naozaj spúšťať túto záplatu, ale týmto vám len chceme ukázať cestu, že aj z tohto problému sa dá dostať.
Očakávajme, ale aj to, že ak teraz počkáte s aktualizáciou, tak možno časom vydá Microsoft záplatu, ktorá toto tu všetko vyrieši.

Zdroj: MSPoweruser

Reklama
Reklama
Share: