Používatelia aplikácie Spotify sa môžu tešiť na novú fíčurku! Spotify testuje nový spôsob zobrazovania príbehov ako má Instagram.

Spotify si tento rok chystá pravdepodobne na vianoce novinku, ktorá priblíži používateľov k svojím obľúbeným interprétom. Novinkou majú byť Stories.

Ako sa zdá, tak niektorým používateľom sa pošťastilo, keďže môžu začať počas zimného vianočného obdobia testovať funkciu Stories. Táto nová fíčurka bude dostupná ako na iOS, tak aj na Android zariadeniach.

 

Ako je zrejmé, tak nová funkcia bude fungovať na rovnakom princípe ako ju už poznáme z Instagram, alebo Facebook, pričom budú tu aj malé odlišnosti. Po novom si totiž príbehy budete môcť vybrať iba zo zoznamu skladieb, a to dokonca aj pri tých ktorí zverejňujú svoje krátke klipy v príslušnom zozname skladieb. Príbehy zatiaľ nájdete pri umelcoch ako sú Kelly Clarkson, Pentatonix, Jennifer Lopez a mnohí ďalší.

Každopádne do budúcna nevieme povedať, že kedy budú príbehy skutočne k dispozícii a či naozaj budú v celoplošnom rozšírení.

 

Zdroj: XDA-Developers

Reklama
Reklama
Share: