Je to už pár mesiacov od toho, ako bol predstaený Google I/O, ale čas postúpil a od dnes môžeme konečne nahliadnúť do nového Inkognito režimu pre Google Maps.

Ak ste sa potešili, že Inkognito mód je už dostupný, tak ste na omyle. Táto novinka je bohužiaľ zatiaľ uzatvorená pre čast užívateľov Google Maps, od ktorých pochádajú aj tieto fotky.

 

Načo by mal slúžiť Inkognito mód v mapách?

V prvom rade, ako si isto pamätáte tak Inkognito režim bol pre používateľov vytvorený či už v Google Chrome, alebo Youtube, preto aby ich ochránil pred reálnym sledovaním ich lokácie. Totiž tá lokácia sa ukladala vždy na Google účet.

Obrázok, ktorý ukazuje navigáciu v Incognito Móde v Google Maps bude podobný tomu, ktorý používajú Android Auto používatelia. Ako vidíte, tak získate notifikáciu, ktorá vás upozorní že ste prešli do Inkognito režimu a obrazovka zčerná.

 

Testovacia časť používateľov bola dnes informovaná, aby si svoje Google Maps aktualizovali na verziu 10.26, aby mohli vstúpiť a vyskúšať túto novinku.

Vám ktorým sa zapáčila táto novinka, tak vás poteším, pretože síce si budete musieť ešte počkať zopár týždňov, ale čoskoro by táto aktualizácia mala byť aj vám dostupná.

Zdroj fotky a článok: TU

Reklama
Share: