Iqos prichádza s absolútnou novinkou na trhu v podobe nového IQOS 3 DUO. Čo všetko prinesie nové?

Novinka od IQOS 3 DUO prichádza s úplne novými fíčurkami.

Mnohí používatelia Iqos sú zvyknutí na to, že by im mal splynúť s bežným životom. Iqos 3 Duo bol navrhnutý tak, aby bol „Simply Amazing“.Tzn Iqos 3 bol vyvinutý pre ľudí, aby im splynul so životom a uľahčil im ich každodenné rituály.

Nový Iqos 3 DUO prichádza aj s novými farbami a prvou z nich by mala byť „copper“(medená).

Pozrime sa na funkčnosť

S novým IQOS 3 DUO si totiž môžete vychnutnať napríklad dve HEETS po sebe bez potreby nabíjania. Ďaľšia zaujímavá fíčurka v podobe nového IQOS 3 DUO je to, že nový IQOS budete mať oveľa rýchlejšie nabitý, než predtým a mnoho ďaľšieho.

K lepšiemu zážitku by vám mala pomôcť aj pridaná LED kontrola, s ktorou by ste mali ľahko zistiť či môžete fajčiť jednu, alebo až dve po sebe HEETS.V praxi to znamená, že LED kontrolka sa vám rozsvieti, vtedy keď bude potrebné znovu nabiť nahrievač.
I

IQOS 3 DUO je navrhnutý tak, aby ho vydržal. Preto je kryt postavený tak, aby odolal širokému rozpätiu teplôt, čiže by vám mal poslúžiť počas všetkých našich ročných období bez obmedzenia.
Pevný vonkajší kryt poskytuje odolnosť proti nárazom, zatiaľ čo otváranie dvierok testované na záťaž vám zaručuje potrebnú funkčnosť aj po mnohých použitiach. S dodatočnou LED kontrolkou je ľahké zistiť stav batérie nahrievača.

Dávame do pozornosti, že IQOS je určený výhradne pre dospelých fajčiarov, ktorí chcú pokračovať v užívaní tabaku. IQOS nie je bez rizika. Dodáva nikotín, ktorý je návykovou látkou.

Reklama
Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *