Samsung isto poznáte všetci a je zbytočné ho predstavovať. Poďme rovno k veci a povedzme si o tom, že Samsung začal predávať nový robotický vysávač, ktorý vás zaujme ako cenou, tak aj výkonom pod názvom Samsung PowerBot VR05R5050WK . Pozrime sa bližšie na neho.

Je jasné že inteligentná domácnosť sa začína rozvíjať vo veľkom a Samsung chce byť jej súčasťou. Preto sa na Slovensku začal predávať Samsung PowerBot VR05R5050WK, ktorý je typu 2 v 1 – v skratke povedané dokáže vysávať, ale aj mopovať.

Samsung PowerBot VR05R5050WK ponúka zaujímavú cenu – 399 eur. Samsung stavil, preto na takúto cenovku, aby oslovil bežných používateľov, ktorí nech investovať veľa do takejto pomôcky. Musíme priznať, že k takejto sume je prekvapivo aj dobrá výdrž až 150 minút na jedno nabitie. Zariadenie dosahuje výkon až 5W.

Novinka má rozdelené dve komory na odpad.

PowerBot  je okruhlé telo. Vpredu má dvojicu predných metličiek s hlavnou rotačnou čistiacou kefou. Najväčším potešením pre používateľa môže byť to, že má dve oddelené nádoby, ktoré sú určené na jednej strane pre prachové a hrubé nečistoty a na druhej strane pre vodu. Tým pádom sa nemusíte zaoberať neustálym čistením nádoby na odpad.

Nemusíte sa báť ani o to, že vám spodok doškriabe parkety na podlahe, pretože o umývanie podlahy sa stara mikrovláknová handrička, do ktorej sa samo dávkuje voda. Umývanie podlahy je zabezpečený pomocou nádržky s elektronickým čerpadlom, ktoré akonáhle zistí že je mikrovláknová handrička preplnená, tak automaticky zapne funkciu umývania a upraví množstvo vody na mope.Dvojitá komora - Samsung vysávač

Aký je vysoký robotický vysávač?

Robot značky Samsung je vysoký 85 mm a oproti konkurencii je o niečo nižší. Robot sa vie dostať do ktoréhokoľvek kúta. Má štyri rôzne čistiace režimy a dokonca si ho viete aj naprogramovať cez aplikáciu, že kedy má chodiť vysávať, alebo umývať. O bezpečnosť robota pri práci sa starajú senzory, ktoré ho ochránia pred nechceným stretom s prekážkami či pád zo schodov.

Robotický vysávač Samsung

Ovládanie aj cez aplikáciu

Robotický vysávač môžete ovládať cez diaľkový ovládač, alebo cez Wi-Fi pomocou pridanej aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení. Pomocou aplikácie si môžete ako už vyššie bolo písané nastaviť časy upratovania, alebo aj mopovania. Taktiež si viete nastaviť aj rýchlosť prietoku vody.

Samsung robotický vysávač PowerBot VR05R5050WK vie fungovať v režime vysávania alebo režime vysávania a súbežného mopovania. Bohužiaľ to čo chýba je samostatné mopovanie bez vysávania. Zapnutie/vypnutie funkcie mopovania spustíte s tým, že pripevníte mikrovláknovú handričku k vysávaču.

Samsung VR05R5050WK môžete ovládať cez mobilnú aplikáciu

Zdroj: TU

Reklama
Share: