Značka Xiaomi opäť raz prekvapila. Oveľa skôr predstavila nové hodniky Xiaomi Mi Smart Band 6, než sa čakalo.

Pred včerajšia udalosť priniesla viaceré novinky, na ktoré sme všetci čakali, ale aj nečakali. Spoločnosť Xiaomi priniesla nové Xiaomi Mi Smart Band 6.

V rámci modelu Xiaomi Mi Smart Band 6 sme čakali, že daná verzia hodiniek príde až v prelome júna / júla. Napokon spoločnosť prekvapila počas predvčerajšej konferencie, kedy ich uviedla. Tak ako firma priznala, tak popularita tohto náramku môže ešte viac narásť, pretože doteraz sa spoločnosti podarilo predať viac než 120 miliónov kusov náramkov zo série Mi Band.

Novinka tak prichádza s väčším zakriveným Amoled displejom, ktorý má uhlopriečku 1,56-palca. Ak to porovnáme s predchádzajúcim modelom, tak displej je o 50% väčší než jeho predchodca. V rámci ppi displeja sa budeme po novom pohybovať na úrovni 326 ppi.  Mi Band 6 prichádza s ďalšou revolučnou funkciou a tou je monitorovanie hladiny kyslíka v krvi SpO2.Po novom nás teda hodinky budú môcť monitorovať 24/7.

Pri pozretí ponuky režimov sa môžeme tešiť až na 30 režimov rôznych športových aktivít a činnosti. Mi Band 6, tak dokáže detekovať aj 6 rôznych cvičení. Ak si budete chcieť zaplávať s nimi, tak vás poteší ich odolnosť voči vode na úrovni až 5 ATM (50m), pričom teda vody sa náramok nezľakne.

Po novom sa náramok nezľakne ani magnetickej nabíjačky. Keď sa pozrieme na výdrž hodiniek, tak sa môžeme tešiť až na 14 dní používania po jednom nabití. Pri Mi Band 5 nám hodinky mali vydržať len 10 dní. V rámci globálnej verze sa nás ale nepoteší NFC možnosť. Pri výbere farieb sa môžeme tešiť až na 6 farebných variantov, ktorými sú čierna, modrá, oranžová, olivová, slonová kosť a zelená.

Cena a dostupnosť?

Oproti minulým modelom cena o čosi stúpla, ale nie je až taká vysoká. Hodinky budeme môcť kúpiť za 44,99 eur. Samozrejme ale treba rátať s cenami, že sa bude s nimi hýbať v závislosti od trhu. Dostupnosť nových hodiniek ešte nevieme, ale Mi Band 6 ako aj nové produkty si budeme vedieť zakúpiť už v rámci Mi Fan Festival – 6. apríla. Tak žeby odvtedy budú dostupné?

Zdroj: PhoneArena

Reklama
Share: