Spoločnosť Apple predstavila pred pár rokmi Apple AirPods, ktoré si obľúbili ľudia po celom svete. Dnes je tomu tak, že Apple sa rozhodol pre vážnejší krok a prichádza s novým označením AirPods Pro. V čom sú lepšie než tie bežné?

V prvom rade Airpods Pro budú bezdrôtové slúchadlá s novými revolučnými funkciami, ktoré napríklad jeho mladší brat AirPods nedostali. V prvom rade novinka prináša AKTÍVNE potláčanie hluku, ktoré sa možno nechali inšpirovať Bose 700, alebo Sony WH-1000XM3.

Medzi ďalšie fičúrky, budú patriť nové dva integrované mikrofóny, ktoré bude v obi dvoch slúchadlách, ktoré by mali zabezpečiť počúvanie šumu v pozadí a mali by aktívne rušiť hluk v okolí.Jeden s mikrofónov bude smerovať dovnútra a bude počúvať zvuk z vnútri uší. Znie to dosť zaujímavo čo poviete?

Apple AirPods Pro

Apple sa rozhodol aj pre integrovaný adaptívny ekvalizér, ktorý bude slúžať na vyladenie nízkych a stredných frekvencií v reálnom čase v závislosti od tvaru uší.

Apple nestavil na klasický dizajn AirPods, a preto sa AirPods Pro budú líšiť napríklad s flexibilnými silikónovými špičkami. Podľa nám dostupných informácií by balenie malo obsahovať až tri rôzne veľkosti. AirPods Pro budú určené aj na to, aby vydržali voči potu, ako aj vode.

Ako to bude s výdržou batérie?

Nové slúchadlá budú pracovať s čipom H1, ktorý by mal dokonalo zvládnuť rušenie šumu, ako by mal obsahovať schopnosť počuť slovo Hey Siri. Pozrime sa ale na výdrž batérie, ktorá by mala predstaviť štyri a pol hodiny počúvania s aktívnym potlačením hluku a až 24 hodín počúvania s nabíjačkou. Slúchadla by sa na ďalšiu hodinu mali nabiť za približne päť minút.

Tvar púzdra bude podobný ako majú klasické AirPods- čiže obdĺžnikový tvar, Lightning vstup a bezdrôtové nabíjanie.

AirPods Pro budú stáť 279 eur a mali byť byť dostupné od 30.októbra.

Zdroj: TU

Reklama
Share: