Od vydania nového iOS 13 ubehol už nejaký ten čas, ktorý by možno mohol slúžiť na to, aby sa niektoré chyby podarilo odstrániť. Apple však s tým má stále problémy a sťažností na neho stále pribúda.

Po tom ako vyšiel nový iOS 13 sa sťažností na nový iOS akoby roztrhlo vrece. Všetko to začalo tým, že iPhone akoby vypustil do sveta softvér, ktorý budú používatelia priamo testovať.

Od prvej verzie iOS 13 síce už Apple vydal par opravných chýb, ale až od najnovšej aktualizácie sa začali ľudia ešte viac sťažovať. Po novom sa zastavujú aplikácie, ktoré bežia na pozadí. Nový iOS 13 nezvláda vykonávať náročnejšie úlohy dokonca podľa užívateľov nezvláda ani základný multitasking, čo i len s dvomi spustenými aplikáciami.

 

Prečo nastáva tento problém v novom iOS 13 a jeho aktualizáciach?

Vyzerá to tak, že pri týchto chybách skôr ide o zlú softverovú optimalizáciu, vďaka ktorej smartfóny Apple nedokážu narábať s operačnou pamäťou. Podľa podotknutia portálu TheVerge, novšími verziami iOS by sa mal multitasking zlepšovať a nie zhoršovať.

 

https://www.youtube.com/watch?v=cVEemOmHw9Y

Týka sa tento problém aj môjho iPhone?

Je možné, že aj ty máš podobné problémy so softvérom. Zatiaľ však s jasnosťou nevieme povedať či je to chyba len verzie iOS 13, alebo aj najnovšej aktualizácie iOS 13.2. Ak vlastníš aj najnovší model od Apple, tak aj tebe sa môže stať, že začneš mať problémy. Najväčší problém možu mať majitelia iPhone 11 Pro, kvôli využívaniu veľkého množstva pamäte RAM pri používaní fotoaparátu.

 

ZDROJ: TU

 

Reklama
Share: