Po svete sa začali šíriť správy o tom, ako nová herná konzola Xbox Series X má mať už len problémy v testovacej fáze. To aké má problémy si dnes priblížime.

Ešte stále nikto nevie, že či problémy, ktoré naznačujú mnohí testeri sú naozaj chybné, alebo nie. Podľa všetkého začína na internete prebiehať diskusia medzi testermi o tom, že nová herná konzola od Microsoft pod názvom Xbox Series X vykazuje vysoký stupeň tepla. Zatiaľ sa to nezdá byť, až taký problém, ale časom môže byť. Po internete sa povráva o tom, ako sa môžu budúci zákazníci popáliť o konzolu, a to aj keď na nej nevykazuje hranie v podobe vysokého výkonu. Toto tvrdenie má Jeff Bakalar z Giant Bomb.

Ako sa spomína, tak vo videu je ale jedno plus, pretože z Jeux Video sa Ken Bogard vyjadril, že sa mu pozdáva to ako vie byť tichá konzola,
len ho mrzí to, že vydáva enormné teplo a prirovnal ho ku krbovej šachte. Podľa neho, keď vám doma nefunguje kúrenie, tak si s ním môžete vyhriať v kľude aj dom.

Veľa kritikov sa obulo do konzoly, kvôli vysokej teplote, avšak to je jej asi jediná spomenutá kritika. Zvyčajne sa zhodli na pozitívnych ohlasov novej Xbox Series X.
Vo svete sa objavil ešte jeden zaujímavý komentár od Toma Warrena z The Verge, ktorý sa opýtal, že či naozaj Microsoft mohol rozposlať konzoly, ktoré majú takéto správanie?

Aj keď sa to spočiatku zdá byť jeden veľký prúser od Microsoftu, ale netreba zúfať. Do 10. novembra 2020 má byť uvedená konzola na trh a dovtedy sa môže ešte všetko zmeniť.

Zdroj: Video Games Chronicle

Reklama
Share: