Prišlo to čo asi firma nechcela. Tým je poodhalenie dizajnu tesne predtým, než sa stihol oficiálne predstaviť. Toto bude nový Redmi Note 10!

Niektorých správa poteší a niektorých skôr nahnevá. Podstatné je to, že poznáme uniknuté fotky nového Redmi Note 10.

V rámci novinky sa môžeme prichystať na to, že bude obsahovať skvelý čipset Snapdragon 678. K nemu sa samozrejme pridá to, že bude postavený na 11nm procese LLP. Vráťme sa na začiatok. Nový Redmi Note 10 by mal byť už predstavený zajtra, pričom ako už teraz vieme, tak niektoré informácie o ňom už unikli pred pár dňami. Pozrime sa na ne.

Ako sme už vyššie spomínali, tak novinka bude poháňaná mierne vylepšeným Snapdragon 675. Taktovanie smartfónu by malo byť o 2,2 GHz jadrách, pričom bude obsahovať 5 000 mAh batériu. Ak ste pozrieme na model Redmi Note 9, tak podľa tejto informácie bude mať novinka o čosi menšiu kapacitu, ale naopak získa rýchle nabíjanie 33 W, teda v skratke sa stane prvou nie Pro verziou, ktorá sa bude rýchlo nabíjať. Pri novinke sa môžeme tešiť aj na krásny 6,43-palcový Super Amoled displej, ktorý bude mať v sebe výrez pre selfie kameru.

Ak si pozrieme zadnú stránku, tak novinka ponesie 48 Mpx fotoaparát, ktorý doplnia skvelé stereo reproduktory. Ako to ale bude v skutočnosti so smartfónom sa nechajme prekvapiť, pretože oficiálne predstavenie už bude zajtra tzn. 4. marca.

 

Redmi Note 10 odhalil svoj dizajn pred predstavením! Toto je on?
Zdroj: GSMarena

Zdroj: GSMArena

Reklama
Share: