Kórejská firma chce priniesť nový dizajnový rukopis, a preto sa ešte v tomto roku rozhodla pridať nový dizajnový rukopis v podobe nového modelového radu Galaxy A (2020). Novinkou by mala byť najmä v strednej časti displeja otvor pre selfie kameru.

Firma Samsung neradá na niečo čaká, a preto sa rozhodla opäť urobiť krok, ktorý bude ešte tento rok objasňovať v podobe nového modelového radu Galaxy A (2020). Najväčším prínosom má byť selfie kamera v strednej časti displeja, kde bude otvor pre ňu. Táto novinka by mala totiž aj byť v budúcoročnom Galaxy S11. Vrámci dizajnu si treba určite všimnúť aj zadnú stranu, pretože na ňu pribudne nezvyčajné zoradenie fotoaparátov. Tieto informácie potvrdila aj vietnamská divízia spoločnosti, ktorá na svojom Youtube zverejnila takéto malé ochutnanie noviniek od Samsung.

 

 

 

 

Zatiaľ avšak s istotou nevieme nič, pretože Samsung nepotvrdil, že aké smartfóny budú predstavené 12. decembra. Je dosť pravdepodobné, že uvidíme nové modely Galaxy A51 a A71.

Prvé fotografie, ktoré boli odkryté približne pred mesiacom, tak sú skutočné a Samsung si chce naozaj vytvoriť nový rukopis, ktorý by mohol byť aktuálny v 2020. Tzn menšie rámik, spomínaný nový otvor v strede displeja a usporiadanie fotoaparátov na zadnej strane do možno pripomínajúceho písmena L.

Samsung Galaxy A51 (vľavo) a Galaxy A71 (vpravo)

Tak či onak, predstavenie noviniek od Samsung by mali byť už o takmer týždeň a dovtedy vás aj my s Techcrew budeme informovať, že čo Samsung chystá, aby vám nič neuniklo

 

Zdroj: GSMArena

Reklama
Share: